Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Trzy dni w tym hotelu, wszystkie udane. Łóżka są bardzo wygodne, jest cicho, można naprawde odpocząć.Parking dla gości, plac zabaw, Jeżeli wybierzecie ten hotel to bierzcie od razu ze śniadaniem i obiado/kolacją. Wszystko jest w formie szwedzkiego stołu jedna, duży wybór i każda z potraw jest uzupełniana na czas, nie zabraknie:) Obiady są tak stołówkowo/restauracyjno polskie w najlepszym tego słowa znaczeniu, że dań nie trzeba doprawiać. Pieczywo i desery fantastyczne. Teraz troche dziegciu...dlaczego w pokoju nie ma żadnych reprodukcji obrazów, zdjęć albo chociaż durnej suchej trawy w wazonie,Tak dla ozdoby. Dlaczego nie ma czajnika i saszetek z kawą, herbatą, cukrem.Nasz pokój tak było czuć jakimś środkiem dezynfekcyjnym,że wietrzenie pokoju nic nie dawało. Jeżeli odwiedzacie Karpacz i zatrzymujecie sie w Białym Jarze to hotel Karolinka naprawde Wam sie spodoba (hmmm o ile akceptujecie pewien minimallizm) :)

Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pokój i łazienka czyste i duże. Co do posiłków to też ok (choć jedliśmy tylko raz obiadokolację oraz dwa razy śniadanie ). Szwedzki stół, także można się najeść, jakościowo ok. Byliśmy z Grouponu, także za tą cenę jesteśmy zadowoleni.

Dziękujemy, zwola
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Hotel w bardzo dobrym miejscu na górnym karpaczu niedaleko od Hotelu gołębiewski .pokój bardzo dobry schludny ,czyściutki a jedzenie na bardzo dobrym poziomie -wszystkiego w brud, bufety i jesz ile chcesz Nie ma co opowiadać o kręgielni ,spa i innych rzeczach które w hotelu istnieją bo trzeba tu przyjechać to po prostu zobaczyć Nie spodziewaliśmy się tego za taką cenę. Świetna obsługa na recepcji dla takiego pytajnika jak ja, to idealne rozwiązanie w załączeniu kilka Real foto

Dziękujemy, borwai
Zrecenzowano: 19 marca 2019

Idealnie pod naszym pokojem znajdowała się sala konferencyjna. W pierwszy dzień wróciliśmy późnym wieczorem (22:00) do hotelu i po wejściu do pokoju zastała nas głośna muzyka i trzęsąca się od basu podłoga. Słychać było idealnie każdą piosenkę a jak się zaczęło karaoke to szału można było dostać. Poszliśmy na dół a tam mnóstwo ludzi i lejąca się wódka na stołach. Każdy ma prawo imprezować więc odczekaliśmy godzinę!
Poszedłem na recepcję (23:00), w krześle zasiadał Pan Prezes Recepcjonista z grzywką zaczesaną na Adolfa. Poinformowałem go o zaistniałej sytuacji a on od samego początku miał mnie w głębokim poważaniu i potrafił jedynie powiedzieć że nie wie co ma zrobić i że "impreza na dole się NIE SKOŃCZY". Po serii pytań z mojej strony m.in. dlaczego nie zostaliśmy poinformowani/uprzedzeni o imprezie pod nami; dlaczego wiedząc o tym że jest głośna impreza hotel wynajmuje pokój; czy jest poważny; oraz naciskach z mojej strony łaskawie zaproponował inny pokój (ostatni wolny w hotelu), w którym śmierdziało i powiedziałem że nie będziemy tam spać i że ma znaleźć inne rozwiązanie. Pan Adolf powinien Nas ulokować w innym hotelu czego oczywiście i tak by nie zrobił pomimo tego że mu "delikatnie" powiedziałem co należy zrobić. Przez łącznie ok. godzinną dyskusję nie raczył nawet przeprosić. Po wymianie uprzejmości została wezwana Policja, która niestety jedyne co mogła zrobić to rozłożyć ręce ponieważ organizatorem imprezy był hotel.
Policja odjechała. Poszedłem więc znowu na recepcję, tym razem z pismem w ręku opisującym zaistniała sytuację w hotelu. Recepcjonista (Pracownik Roku) odmówił podpisania oświadczenia...
Na drugi dzień, nowa obsada na recepcji (bardzo miła Pani) użyła słowa, które powinno paść kilka godzin wcześniej - PRZEPRASZAM! i zaproponowała UWAGA!! WINO I KRĘGLE W RAMACH PRZEPROSIN... przynajmniej przeprosiła za co jej serdecznie dziękuję i jeśli to kiedykolwiek przeczyta to niech nauczy tego prostego słowa kolegi z pracy :)
Całą sprawę zakończyła pani menadżer hotelu oddzwaniając do Nas ok. godz. 10-11 w sobotę. Hotel oddał nam pięniądze za nieprzespana noc.
NIE POLECAM.
Nie pozdrawiam,
Filip Pawlak

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepszy pokój to ten, który nie znajduje się w tym hotelu
Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Filip P
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Gościem tego hotelu jestem bardzo często. Nigdy, przenigdy nie miałem najmniejszych uwag. Pokoje czyste, przestronne, zimą ciepło. Łazienki - zależy , w którym pokoju (chodzi o ich wielkość) sa różne, ale czyste. Świeże ręczniki, kosmetyki to standard. Widoki z wyższych pięter zapierają dech w piersiach podczas bezchmurnej pogody. Prawie każdy pokój ma dostęp do balkonu. Obsługa świetna!!! No i to co jest najmocniejszą stroną KAROLINKI, to kuchnia. Uwierzcie, bywam/śpię w różnych hotelach w RP, ale w tej kategorii (3gwiazdki) ze świecą szukać takiego obiektu za taką cenę. Wracając do kuchni. Trzeba mieć pecha, żeby nie trafić na kulinarne "wyprawy" w różne zakątki świata. Kuchnia grecka, francuska,amerykańska, włoska, etc. Jedzenia nie do przejedzenia w formie bufetu, smacznie i tresciwie. Bardzo bogaty wybór.Tylko malkontenci mogą marudzić, ale polecam im wtedy przeprowadzkę do Gołębia ( widać go z okien od frontu). Za 500za noc będą mieli bliżej na basen. Warto wspomnieć o super animacjach. Dzieciaki jak i dorośli są heppy. I jeszcze jedna rzecz, na którą zwracam uwagę w innych obiektach...odpowiadanie przez panie sprzątające rano pokoje, najnormalniejsze DZIEŃ DOBRY z uśmiechem na twarzy. Wtedy śniadanie smakuje lepiej. Nie wspomniałem o grillu, spokoju, ciszy,etc. Polecam gorąco każdemu. Z dziećmi, zakochanym, w pojedynkę. Żeby nie było...nikt mnie tę recenzję nie namawiał,hahaha.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla niepełnosprawnych podjazd, winda wewnątrz. Lepiej wyższe piętra. Wspaniałe widoki. Cisza z jednej jak i drugiej strony hotelu.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Wojtek J