“Niestety nie możemy polecić....”

Jagodowy Zakątek Cafe&Bistro
Nr 2 wśród 2 Desery (Karpacz)
Opis: Mała kawiarenka - duże serce do deserów i kawy. Jeśli przyjdzie wam ochota na coś słodkiego to zajrzyjcie do naszej kawiarenki. Zapraszamy na ciasta własnego wypieku, świeżo wypiekane gofry z ciasta przygotowanego wg własnej receptury. Do gofrów używamy wysokiej jakości składników takich jak: domowe konfitury, świeże owoce sezonowe, bitą śmietanę przygotowywaną ze śmietanki 30%. Do słodkości proponujemy kawę,w którą zaopatruje nas wrocławska palarnia kawy. Dzięki temu gwarantujemy wysokiej jakości kawę, którą wyróżnia smak i zapach. W chłodniejsze dni zapraszamy na rozgrzewające herbatki z różnymi dodatkami. W sezonie letnim, gdy mamy do dyspozycji szeroki wybór owoców miksujemy koktajle owocowe. Zajrzyjcie do nas i sprawdźcie jakie słodkości na was czekają ;)
Zrecenzowano 1 września 2019

Po przeczytaniu opinii na tripadvisor wybraliśmy się na śniadanie. Jednak od samego początku było coś nie tak... Poprosiliśmy o krzesełko dla naszej rocznej córeczki. Pani kelnerka obiecała przenieść. Trwało to jednak i postanowiłam sama przynieść. Niestety Pan, którego o nie zapytałam nie był zadowolony faktem, ze potrzebujemy krzesełko i to w miarę szybko, bo nasza dziecina ledwo chodząca zbija sobie guzy. Dosyć wzburzony poszedł po krzesełko. Przeszkodziłam mu w pracy.
Zamówiliśmy jaka na miękko. Niestety buły twarde :-( Zgłosiłam to, chcieli je wymienić. Punkt dla Jagodowego Zakątka.
Chcieliśmy zamówić kiełbaski dla naszego dziecka. Pani powiedziała, że są tylko w zestawach. Co nie było prawda. Później zobaczyliśmy w karcie, że można było je zamówić jako dodatek. Nasze niedopatrzenie, ale po co to było, nie wiemy....
A do tego kawa nie najwyższych lotów... Smutno!

Dziękujemy, Alicja G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna M, Właściciel, Jagodowy Zakątek Cafe&BistroOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowna Pani, przykro nam, że nie spełnilismy Pani oczekiwań. Staramy się, aby każdy nasz Gość był jak najlepiej obsluzony. Pani kelnerka na pewno przyniosła by krzesełko dla dziecka. Mieliśmy wtedy bardzo duży ruch i niestety nie mogła zrobić tego od razu. Musiała dokończyć obsługiwać Gości, którzy przyszli wcześniej. Pan, do którego zwróciła się Pani z ponowną prośbą o przyniesienie krzesełka jest naszym baristą i był w trakcie przygotowywania kilkunastu kaw. Musiał oderwać się od wykonywania swoich obowiazków, by natychmiast spełnić Pani życzenie. Nic by się nie stało, gdyby zechciała Pani poczekać parę minut, a nam ułatwiło by to pracę i w szybszym czasie i z większą starannością realizować zamówienia. Dodatkowe kiełbaski oczywiście można domówić, przepraszamy za błąd kelnerki. Może w trakcie przygotowywania dla Pani kawy naszemu bariście też ktoś przeszkodził i dlatego kawa nie była "najwyższych lotów".

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne ustronne miejsce na śniadanko! Świetna kawa i smoothie. Świetne jajecznice. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, mniko123

Dziękujemy. Miło nam, że nasza praca została doceniona. Pozdrawiamy i zapraszamy

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem Pankejki z Nutellą i Owocami. Otrzymałem coś co w żadnym stopniu nie smakowało jak pancake (było to bardziej coś na wzór nieudanego naleśnika średniej wielkości). Ciasto nie było puszyste. Po strąceniu owoców okazało się, iż ciasto było zwęglone (co ciężko było z początku zauważyć ze względu na polewe czekoladową). Jeśli jesteście fanami pancake'ów, szczególnie zastanowcie się przed wizytą w Jagodowym Zakątku.

Za danie zapłaciłem i nie zażądałem kolejnego Pancake, gdyż nie mam w zwyczaju popełniać tych samych błędów.
Oprócz tego kawa była okej a lody bardzo dobre.
Pozdrawiam

Dziękujemy, Oldżi B

Dziękujemy, że docenił Pan nasza kawę i lody. Jeśli wg Pana opinii Pancakesy były źle przygotowane to powinny zostać zwrócone tym bardziej, jeśli zauważył Pan, że były przypalone. Otrzymałby Pan nową porcję i zostały by usunięte z rachunku i w ramach rekompensaty. Dziwimy się, że tego Pan nie zrobił i częśc przypalone naleśnik została skonsunowana. Oczywiście takie naleśniki nie powinny zostać wydane. Jest to ewidentny błąd pracownika, za który zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Mimo wszystko zapraszamy ponownie w celu zweryfikowanie jakości Pancakesow i naprawdę zachęcamy do reagowania na miejscu i zwracania uwagi obsłudze. Zawsze można poprosić managera lub właściciela, który na pewno zrekompensuje zaistniałe niedogodności, choć staramy się, żeby było ich jak najmniej.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Gofry na wytrawnie są super, ale omlet niedoprawiony, polecam brać z dodatkami takimi jak: kiełbaski.
Obsługa miła i nikogo nie pośpiesza :)

Dziękujemy, Mariusz F
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na jajecznicy i racuchach z owocami. Naprawdę pyszne. Gorąco polecam ... wszystko świeże i dobrz4 przyżądzone.

Dziękujemy, 335karold

Jagodowy Zakątek Cafe&Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Jagodowy Zakątek Cafe&Bistro? Podziel się wrażeniami!