“Spalone Pancake'sy”

Jagodowy Zakątek Cafe&Bistro
Nr 2 wśród 2 Desery (Karpacz)
Opis: Mała kawiarenka - duże serce do deserów i kawy. Jeśli przyjdzie wam ochota na coś słodkiego to zajrzyjcie do naszej kawiarenki. Zapraszamy na ciasta własnego wypieku, świeżo wypiekane gofry z ciasta przygotowanego wg własnej receptury. Do gofrów używamy wysokiej jakości składników takich jak: domowe konfitury, świeże owoce sezonowe, bitą śmietanę przygotowywaną ze śmietanki 30%. Do słodkości proponujemy kawę,w którą zaopatruje nas wrocławska palarnia kawy. Dzięki temu gwarantujemy wysokiej jakości kawę, którą wyróżnia smak i zapach. W chłodniejsze dni zapraszamy na rozgrzewające herbatki z różnymi dodatkami. W sezonie letnim, gdy mamy do dyspozycji szeroki wybór owoców miksujemy koktajle owocowe. Zajrzyjcie do nas i sprawdźcie jakie słodkości na was czekają ;)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem Pankejki z Nutellą i Owocami. Otrzymałem coś co w żadnym stopniu nie smakowało jak pancake (było to bardziej coś na wzór nieudanego naleśnika średniej wielkości). Ciasto nie było puszyste. Po strąceniu owoców okazało się, iż ciasto było zwęglone (co ciężko było z początku zauważyć ze względu na polewe czekoladową). Jeśli jesteście fanami pancake'ów, szczególnie zastanowcie się przed wizytą w Jagodowym Zakątku.

Za danie zapłaciłem i nie zażądałem kolejnego Pancake, gdyż nie mam w zwyczaju popełniać tych samych błędów.
Oprócz tego kawa była okej a lody bardzo dobre.
Pozdrawiam

Dziękujemy, Oldżi B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna M, Właściciel, Jagodowy Zakątek Cafe&BistroOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy, że docenił Pan nasza kawę i lody. Jeśli wg Pana opinii Pancakesy były źle przygotowane to powinny zostać zwrócone tym bardziej, jeśli zauważył Pan, że były przypalone. Otrzymałby Pan nową porcję i zostały by usunięte z rachunku i w ramach rekompensaty. Dziwimy się, że tego Pan nie zrobił i częśc przypalone naleśnik została skonsunowana. Oczywiście takie naleśniki nie powinny zostać wydane. Jest to ewidentny błąd pracownika, za który zostaną wyciągnięte konsekwencje.
Mimo wszystko zapraszamy ponownie w celu zweryfikowanie jakości Pancakesow i naprawdę zachęcamy do reagowania na miejscu i zwracania uwagi obsłudze. Zawsze można poprosić managera lub właściciela, który na pewno zrekompensuje zaistniałe niedogodności, choć staramy się, żeby było ich jak najmniej.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Gofry na wytrawnie są super, ale omlet niedoprawiony, polecam brać z dodatkami takimi jak: kiełbaski.
Obsługa miła i nikogo nie pośpiesza :)

Dziękujemy, Mariusz F
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na jajecznicy i racuchach z owocami. Naprawdę pyszne. Gorąco polecam ... wszystko świeże i dobrz4 przyżądzone.

Dziękujemy, 335karold
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sie spieszylam, mialam doslownie 5 min na kawe i balam sie, ze nie zdążę. Poprosiłam o szybka kawke i w mgnieniu oka uśmiechnięta pani kelnerka przygotowala przepyszne macchiato:) No, teraz mozna bylo kontynuować wyprawę. Dziękuję i gorąco polecam!!!

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i bardzo smaczne lody,
W połączeniu z pyszną lemoniadą stanowią świetne zakończenie dnia zwiedzania

Dziękujemy, micha_kJ7949LI

Jagodowy Zakątek Cafe&Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Jagodowy Zakątek Cafe&Bistro? Podziel się wrażeniami!