Bajkowo, choć dzieci nie ciągnęły nas tam ponownie

Zrecenzowano: 17 lipca 2019
Zbyszek_z_rodzinka
Warszawa, Polska
Dobra zabawa dla małych dzieci

Zrecenzowano: 1 maja 2019
Explore738116
Rybnik, Polska

Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim ciekawy pomysł na zapewnienie dzieciakom rozrywki na świeżym powietrzu (oczywiście musi być bezdeszczowy). Płac zabaw jest OK, ale sama prezentacja bajek jakoś nie wciąga.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zabawa dla dzieci w wieku 3,4 lata na max 2h. Podobały im się bajki i inne atrakcje: koniki, karuzele, trampolina, zjeżdżalnie. Jest tam bar i WC, do samego parku dosyć strome podejście ale wózkiem można wjechać

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Explore738116
Zrecenzowano: 14 września 2018

Byliśmy całą rodziną super sprawa. Naprawdę warto tam wpaść. Ważne musi być OK pogoda ponieważ wszystko jest na otwartym terenie. Posłuchaliśmy bajek oraz koniecznie zjazd na pompowanych kołach superr. Dzieci 8 lat i 4 lata dały radę

1  Dziękujemy, pietrusiakw
Zrecenzowano: 4 września 2018

Dwoje dzieci w wieku 2 oraz 6 lat przez ponad godzinę chodziły i słuchały bajek po czym wpadły w szał zabawy. Piaskownica, trampolina, plac do jazdy na rowerkach dla każdego coś miłego. W cenie wejścia do Parku Bajek jest zjazd pontonem - nie skorzystaliśmy z tej atrakcji ale inne dzieci szalały. Polecam serdecznie.

1  Dziękujemy, Małgorzata B
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło spędzony czas. Warto posłuchać bajek poskakać postrzelać pobawić sie na placu zabaw. Potem zjechac na oponach. Polecam nie ma nudy.

1  Dziękujemy, Vacationer785689