Karpacz

“Kolacja”

Restauracja Jaśkowy Zapiecek - Biały Jar
Nr 55 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Potrawy przeciętne. Mięso odgrzewane. Jakość w stosunku do ceny bardzo słaba. Talerze wyszczerbione. Obsługa po 30 minutach oczekiwania wróciła z zapytaniem co zamawialiśmy. Kelner miły ale totalny "świeżak". Piwo podane po 30 minutach, jedzenie po 45!Lokal jest odremontowany, ale za te pieniądze naprawdę można zjeść coś smacznego i być profesjonalnie obsłużonym w innym miejscu, gdzie nie ma takiego przerostu formy nad treścią. Szkoda.

Dziękujemy, Ygdrassil Y

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Powiem szczerze, że gdy przyjechałem do Białego Jaru to widząc ten lokal miałem wątpliwości...bo duży, bo blisko przystanku taksówek i autobusów. Myliłem się. W ostatni dzień mojego pobytu w Karpaczu zasiadłem przy stoliku na dworze a potem jadłem w środku restauracji. Zamówiłem piwo i chleb ze smalcem i ogórkiem. Bardzo miłe kelnerki, piwo bardzo dobre, chleb ze smalcem aż za duży, potem piłem kolejne piwo i jadłem pierogi ruskie. Grzeniec jest tam bardzo dobry. Spokojnie można poczekać na autobus przy browarku albo wieczorem wpaść na gorzałe.

Dziękujemy, Irek S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Dania podawane w dużych odstępach, przy trzyosobowej wizycie pierwsza osoba kończyła jeść gdy ostatnia dostała swoje danie. Surówki dostarczane kilka minut po daniu głównym, w połowie jedzenia. Dwa takie same dania dostarczone w innej kompozycji, co świadczy o chaosie w kuchni. Trzy piwa podane każde w innym kuflu, nie dolane ok. centymetr w stosunku do wskaźnika na naczyniu. Kelnerka miła ale bezsilnie zrzucająca winę na kuchnię. Samo jedzenie w porządku, ceny dość wysokie.

Dziękujemy, Zbigniew H
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pragnienie na Jagnięcinę spełniło się właśnie w tym Lokalu, bardzo miła obsługa, szybko i sprawnie, ale jest małe ale Dodatki do pysznej jagnięciny to raczaj porażka, gotowane warzywa i sos po prostu niesmaczne za 69 zł myślę że można trochę więcej wymagać, zaznaczam mięso wyśmienite ale reszta ......

Dziękujemy, Tomasz296
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się w tej restauracji tylko na „szybką zupkę” po zejściu z gór. Miało być szybko, smacznie i do domu. Niestety był to błąd. Dzieci zamówiły pomidorówkę, my kwaśnicę. Pomijam jakość obsługi po wejściu do „restauracji” - nikt się nami nie zainteresował, nie wskazał stolika itp., za to Panie kelnerki przestawiały nas z miejsca na miejsce, bo staliśmy im na drodze. Zupy - kwśnica może być, ale pomidorowa - ochydztwo, dzieci spróbowały i odstawiły. Żadna z kelnerek nie zapytała nawet czy smakuje, w przeciwieństwie do gości obok, którym proponowano co chwilę coś nowego - bo zamawiali :) Całość psuła też „obecność” wszędobylskich os, które latały gdzie popadnie; wpadła nam nawet do talerza :). Jedna urządliła moją córkę, a Panie z obsługi zainteresowały się płaczącym dzieckiem dopiero na moją prośbę. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Dziękujemy, Sikorka_1979

Restauracja Jaśkowy Zapiecek - Biały Jar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Jaśkowy Zapiecek - Biały Jar? Podziel się wrażeniami!