Karpacz
Karkonoskie tajemnice

Miejsce wspaniale stworzone, zadbano o najmniejsze szczegoly, jedno wielkie Wow Bedac z 3 latkiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
720klaudial
Miejsce warte zobaczenia

Trafiliśmy na ten punkt poprzez tripadvisor i szczerze koniecznie tam musisz zajrzeć jeśli jesteś w... Przeczytaj więcej

mendziak_
Koszalin, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawie i nowocześnie przedstawione i zrobione legendy Karkonoszy. Dzieci (4 i 6 lat) na początku niestety trochę się bały, sceny z kukłami plus nieco mroczna muzyka robią klimat ale później pochłonęło je multimedialne tworzenie Ducha Gór. Jeśli chodzi o młodszych turystów muzeum może okazać się nieco straszne i... nudne, radzę wziąć to pod uwagę wybierając się z pociechami. Jak dla mnie Karkonoskie Tajemnice to bardzo klimatyczne miejsce, choć przy większym tłoku traci właśnie nieco na klimacie, mimo wszystko polecam.

Dziękujemy, lechu24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jakub P, Kierownik ds. gości, Karkonoskie TajemniceOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy Leszku za wizytę i opinię. Karkonoskie Tajemnice powstały po to, aby przenieść wszystkich odwiedzających do magicznego i tajemniczego świata Karkonoszy!

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Świetne miejsce by poznać historię Karkonoszy. Przedstawione w ciekawy sposób, z wyobraźnią. Polecam każdemu kto ma choć trochę wyobraźni, na pewno będzie się świetnie bawił.

Dziękujemy, Rakuun1234

Bardzo dziękujemy za wspaniałą ocenę i opinię. Przesyłamy pozdrowienia!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fajne miejsce z licznymi legendami Karkonoszy. Warto wybrać jako jeden z kolejnych punków programu dnia.

Dziękujemy, Artur B

Bardzo dziękujemy Arturze za wizytę i opinię. Przesyłamy pozdrowienia z magicznego świata Ducha Gór!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zachęceni opiniami skusiliśmy się i zdecydowaliśmy się na obejrzenie. Niestety z powodu wpuszczania ludzi bez sensu jednych za drugimi, nie można się skupić na tym by spokojnie obejrzeć czy wysłuchać wszystkiego na spokojnie. Nowe osoby naciskają i wymuszają przejscie dalej. Ogólnie miejsce dla rodzin z mniejszymi dziećmi, nastolatkowie się mega wynudzili i my również. Warto zapłacić max 10 zł za wejście a tka straciliśmy tylko prawie 70 zł.

Dziękujemy, kwekowy

Dziękujemy za wizytę. W Karkonoskich Tajemnicach odwiedzający poznają przeszło 12 legend i opowieści z regionu. Czas wędrówki po Podziemnym Królestwie Ducha Gór zajmuje około 45 minut. Dzięki temu, że ekspozycja jest multimedialna i interaktywna oraz, że zwiedza się samodzielnie możliwe jest np. powracanie do ulubionych części wystawy, czy regulowanie tempa zwiedzania. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Muzeum jest fajnie zrobione,tu nie ma sie za bardzo do czego przyczepić. Smuci jedynie długość przejścia. Byliśmy zaraz po otwarciu, było pusto, nie czekaliśmy w kolejkach do poszczególnych atrakcji i obejście całego obiektu (gdzie zastrzymywaliśmy się przy każdym obiekcie, dokladnie czytaliśmy i słuchaliśmy wszystkiego) zajęło nam około 35 minut. Wychodząc do głównego korytarza byliśmy w szoku, że to już koniec. Fajna atrakcja, ale pozostał niedosyt. Jak na tak małą ilość atrakcji, chyba nieco poszaleli z ceną. Niemniej jednak nie żałujemy i możemy polecić.

Dziękujemy, Sightsee434059

Dziękujemy za wizytę i opinię. Podczas wędrówki po Podziemnym Królestwie Ducha Gór gości poznają przeszło 12 legend i opowieści z regionu. Ponadto dokonują fascynując odkryć oraz poszerzają wiedzę poprzez zabawę. Pozdrawiamy z Karkonoskich Tajemnic!