Zapisz
Dużo emocji i legend

Wspaniałe miejsce z ciekawymi legendami i ekspozycja multimedialna. Niestety dla mojego 2 letniego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2020
Doktor N
Poznań, Polska
Dorośli

Świetne, polecamy. Wróciliśmy po roku po książkę Karkonoskie Tajemnice, bo w zeszłym roku nie było... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 września 2020
Patkal7

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fajne miejsce z licznymi legendami Karkonoszy. Warto wybrać jako jeden z kolejnych punków programu dnia.

Dziękujemy, Artur B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jakub P, Kierownik ds. gości, Karkonoskie TajemniceOdpowiedź udzielona 2 października 2019

Bardzo dziękujemy Arturze za wizytę i opinię. Przesyłamy pozdrowienia z magicznego świata Ducha Gór!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zachęceni opiniami skusiliśmy się i zdecydowaliśmy się na obejrzenie. Niestety z powodu wpuszczania ludzi bez sensu jednych za drugimi, nie można się skupić na tym by spokojnie obejrzeć czy wysłuchać wszystkiego na spokojnie. Nowe osoby naciskają i wymuszają przejscie dalej. Ogólnie miejsce dla rodzin z mniejszymi dziećmi, nastolatkowie się mega wynudzili i my również. Warto zapłacić max 10 zł za wejście a tka straciliśmy tylko prawie 70 zł.

Dziękujemy, kwekowy

Dziękujemy za wizytę. W Karkonoskich Tajemnicach odwiedzający poznają przeszło 12 legend i opowieści z regionu. Czas wędrówki po Podziemnym Królestwie Ducha Gór zajmuje około 45 minut. Dzięki temu, że ekspozycja jest multimedialna i interaktywna oraz, że zwiedza się samodzielnie możliwe jest np. powracanie do ulubionych części wystawy, czy regulowanie tempa zwiedzania. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Muzeum jest fajnie zrobione,tu nie ma sie za bardzo do czego przyczepić. Smuci jedynie długość przejścia. Byliśmy zaraz po otwarciu, było pusto, nie czekaliśmy w kolejkach do poszczególnych atrakcji i obejście całego obiektu (gdzie zastrzymywaliśmy się przy każdym obiekcie, dokladnie czytaliśmy i słuchaliśmy wszystkiego) zajęło nam około 35 minut. Wychodząc do głównego korytarza byliśmy w szoku, że to już koniec. Fajna atrakcja, ale pozostał niedosyt. Jak na tak małą ilość atrakcji, chyba nieco poszaleli z ceną. Niemniej jednak nie żałujemy i możemy polecić.

Dziękujemy, Sightsee434059

Dziękujemy za wizytę i opinię. Podczas wędrówki po Podziemnym Królestwie Ducha Gór gości poznają przeszło 12 legend i opowieści z regionu. Ponadto dokonują fascynując odkryć oraz poszerzają wiedzę poprzez zabawę. Pozdrawiamy z Karkonoskich Tajemnic!

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Muzeum fantastycznego świata Karkonoszy oferuje nam podróż w głąb mitów, legend i wierzeń terenów Karkonoszy. To miejsce nie przedstawia faktów historycznych czy informacji naukowych, a jest przejściem w bajkowy świat opowieści i baśni. Definitywnie polecane dla dzieci, szczególnie za multimedialną i przystępną formę przekazu. Ale dorośli też nie będą się jakoś strasznie nudzić ;)

Dziękujemy, xbotzqc

Dziękujemy za wizytę i wspaniałą rekomendację. Przesyłamy gorące pozdrowienia z Podziemnego Królestwa Ducha Gór!

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jedno z ciekawszych muzeów multimedialnych jakie widziałam. Legenda Ducha Gór opowiedziana w ciekawy i przemyślany sposób - zainteresuje małych i dużych. Kolorowe światła, tajemnicza muzyka i intrygujący lektorzy. Szybkość zwiedzania regulują sami oglądający, więc można spokojnie bez ciśnienia poznać historię Liczyrzepy. Polecam jako punkt obowiazkowy Karpacza.

Dziękujemy, Dobromiła P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jakub P, Kierownik ds. gości, Karkonoskie TajemniceOdpowiedź udzielona 17 września 2019

Bardzo dziękujemy za wspaniałą rekomendację. Jest nam niezmiernie miło czytać, tak miłe opinie. Przesyłamy pozdrowienia od całego zespołu Karkonoskich Tajemnic !