Karkonoskie tajemnice

Miejsce wspaniale stworzone, zadbano o najmniejsze szczegoly, jedno wielkie Wow Bedac z 3 latkiem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
720klaudial
Miejsce warte zobaczenia

Trafiliśmy na ten punkt poprzez tripadvisor i szczerze koniecznie tam musisz zajrzeć jeśli jesteś w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
mendziak_
Koszalin, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fajne miejsce z licznymi legendami Karkonoszy. Warto wybrać jako jeden z kolejnych punków programu dnia.

Dziękujemy, Artur B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jakub P, Kierownik ds. gości, Karkonoskie TajemniceOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy Arturze za wizytę i opinię. Przesyłamy pozdrowienia z magicznego świata Ducha Gór!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zachęceni opiniami skusiliśmy się i zdecydowaliśmy się na obejrzenie. Niestety z powodu wpuszczania ludzi bez sensu jednych za drugimi, nie można się skupić na tym by spokojnie obejrzeć czy wysłuchać wszystkiego na spokojnie. Nowe osoby naciskają i wymuszają przejscie dalej. Ogólnie miejsce dla rodzin z mniejszymi dziećmi, nastolatkowie się mega wynudzili i my również. Warto zapłacić max 10 zł za wejście a tka straciliśmy tylko prawie 70 zł.

Dziękujemy, kwekowy

Dziękujemy za wizytę. W Karkonoskich Tajemnicach odwiedzający poznają przeszło 12 legend i opowieści z regionu. Czas wędrówki po Podziemnym Królestwie Ducha Gór zajmuje około 45 minut. Dzięki temu, że ekspozycja jest multimedialna i interaktywna oraz, że zwiedza się samodzielnie możliwe jest np. powracanie do ulubionych części wystawy, czy regulowanie tempa zwiedzania. Pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Muzeum jest fajnie zrobione,tu nie ma sie za bardzo do czego przyczepić. Smuci jedynie długość przejścia. Byliśmy zaraz po otwarciu, było pusto, nie czekaliśmy w kolejkach do poszczególnych atrakcji i obejście całego obiektu (gdzie zastrzymywaliśmy się przy każdym obiekcie, dokladnie czytaliśmy i słuchaliśmy wszystkiego) zajęło nam około 35 minut. Wychodząc do głównego korytarza byliśmy w szoku, że to już koniec. Fajna atrakcja, ale pozostał niedosyt. Jak na tak małą ilość atrakcji, chyba nieco poszaleli z ceną. Niemniej jednak nie żałujemy i możemy polecić.

Dziękujemy, Sightsee434059

Dziękujemy za wizytę i opinię. Podczas wędrówki po Podziemnym Królestwie Ducha Gór gości poznają przeszło 12 legend i opowieści z regionu. Ponadto dokonują fascynując odkryć oraz poszerzają wiedzę poprzez zabawę. Pozdrawiamy z Karkonoskich Tajemnic!

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Muzeum fantastycznego świata Karkonoszy oferuje nam podróż w głąb mitów, legend i wierzeń terenów Karkonoszy. To miejsce nie przedstawia faktów historycznych czy informacji naukowych, a jest przejściem w bajkowy świat opowieści i baśni. Definitywnie polecane dla dzieci, szczególnie za multimedialną i przystępną formę przekazu. Ale dorośli też nie będą się jakoś strasznie nudzić ;)

Dziękujemy, xbotzqc

Dziękujemy za wizytę i wspaniałą rekomendację. Przesyłamy gorące pozdrowienia z Podziemnego Królestwa Ducha Gór!

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jedno z ciekawszych muzeów multimedialnych jakie widziałam. Legenda Ducha Gór opowiedziana w ciekawy i przemyślany sposób - zainteresuje małych i dużych. Kolorowe światła, tajemnicza muzyka i intrygujący lektorzy. Szybkość zwiedzania regulują sami oglądający, więc można spokojnie bez ciśnienia poznać historię Liczyrzepy. Polecam jako punkt obowiazkowy Karpacza.

Dziękujemy, Dobromiła P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jakub P, Kierownik ds. gości, Karkonoskie TajemniceOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za wspaniałą rekomendację. Jest nam niezmiernie miło czytać, tak miłe opinie. Przesyłamy pozdrowienia od całego zespołu Karkonoskich Tajemnic !