Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Lokalizacja jest super, bo w ścisłym centrum więc jako punkt wypadowy na spacery ok, tuż obok deptaka i niedaleko głównej ulicy ale było cicho i spokojnie. Sam budynek duży, malowniczy i zabytkowy, całkiem spory parking ale w weekendowy atak gości już ciężej było miejsce znaleźć. Niestety widać i czuć, że hotel ma już swoje lata i przydałby się gruntowny remont pokoi i łazienek. Cena za "apartament" rodzinny nieadekwatna do warunków - pokoje nieduże ale to jeszcze ujdzie, narożnik w jednym z pokoi fatalny do spania, łazienka nie najgorsza ale już widać, że swoje przeszła, przy stoliku trochę brakowało choćby jednego krzesełka no i brak lodówki w pokoju za 300zł za noc to ciut słabo (można wypożyczyć, za dopłatą...). Na plus: miła obsługa, sprzątanie na żądanie, całkiem przyjemny basen, salka bilardowa, pokoik zabaw dla dzieci, całkiem smaczne śniadania (jedyna wtopa to skwaśniały sok podany dwa dni z rzędu...) no i dobra lokalizacja. Podsumowując: nie jest źle ale za tą cenę spodziewać się można dużo wyższego standardu niż tu oferowany.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Mictlakam
Zrecenzowano: 30 maja 2019

Perfidne spuszczenie szlabanu tuz przed wyjazdem w najgorsza ulewe tylko po to zeby wyludzic 10zł za moment postoju mówi samo za siebie. Karta mozna ale nie mozna placic wiec niech Pan sobie biega po deszczu i moknie caly czas. Nie jest Pan naszym klientem wiec mam Pana gdzies.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Psiwech
Zrecenzowano: 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wynajęliśmy pokój 2- osobowy na 4 noce, jesteśmy nie zadowoleni z pobytu, cena nie adekwatna do usługi. Przy wejściu do hotelu znajduje się pomieszczenie, które jest palarnią, przez co przestępując próg hotelu uderza w nas ogromny smród, niestety w całym hotelu (na korytarzach) czuć papierosy. Przez cały nasz pobyt nie działał internet, hotel tłumaczył się awarią z powodu zbyt dużej ilości ludzi w Karpaczu. Nie została nam zaproponowana żadna rekompensata z tego tytułu. W pokoju było w miare ok, niestety w łazience było gorzej - popsuty dozownik do mydła, bateria prysznicowa, która nie miała ciśnienia, a woda leciała jakby przez ogrom kamienia, zapach wydobywający się z rur okropny, kabina prysznica plastikowa chwiejąca się na każdą stronę, ogólny wygląd łazienki krzyczy już o odświeżenie jak zresztą cały hotel. Najgorsze w łazience było to, że woda zmieniała sama z siebie temperaturę raz wrzątek zaraz zimna. Gdy zeszliśmy do strefy wellnes okazało się, że na jacuzzi wisi kartka "awaria" nikt nas o tym wcześniej nie poinformował. Poszliśmy więc do basenu, woda była ok, ale temperatura w pomieszczeniu nieadekwatna i zmarzliśmy, inni użytkownicy basenu też zwrócili na to uwagę przy nas. Kolejnym zaskoczeniem były śniadania. Czytaliśmy, że są ich wizytówką, a tak naprawdę to zwykłe śniadania, herbata jednego rodzaju, wędliny, jajecznica, jakieś kiełbaski na ciepło, sery, troszke ryby, sałatki głównie majonezowe i niedoprawione,mało świeżych warzyw jedynie ogórek, czasem rzodkiewka i niedojrzałe pomidory, codziennie te same niezbyt smaczne ciasta. W wielu hotelach 3 gwiazkowych jedlismy lepiej. Myślę, że hotel potrzebuje już remontu i trochę nowego spojrzenia, bo zatrzymał się w czasie jakieś 10-15 lat temu. A z plusów to wygodne łóżko, ładna czysta pościel, w miare utrzymany porządek, chociaż polecam inwestycję w mopa parowego, bo wiele miejsc w łazience przydałoby się doczyścić. Obsługa bardzo sympatyczna.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Asixxxxx
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa recepcji bardzo nie miła, nie chcąca pomoc klientowi. W pokoju pęknięta szklanka do picia, nie działająca bateria pod prysznicem, niezgodne wyposażenie pokoju z opisem i informacją od recepcjonistki. W dniu przyjazdu zastalismy zalaną wykładzinę i stół ponieważ obsługa nie zamknęła okna w deszczową pogodę. Ponadto pokój podczas naszego pobytu nie został posprzątany mimo próśb. Jacuzzi nie działające.
Okropne warunki jak za taka cenę jaka zapłaciliśmy!! Odradzamy i nie wrócimy już tam napewno

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Angelika L
Zrecenzowano: 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

W moim odczuciu nieadekwatna cena do jakości. Mieszkaliśmy w apartamencie z wanna z jacuzzi w opłacie 270 zł/noc. Apartanent staro wykończony, niby czysty, a jednak okruchy na kanapie, a dodatkowo pozostałości po poprzednich gościach w lodowce... przy rezerwacji telefonicznej otrzymałam informacje iż wanna z jacuzzi na 2 osoby, a faktycznie ledwo sama sie zamieściłam, a żadna duża kobieta nie jestem ;) dodatkowo pani na recepcji mało przyjemna. Duży minus za brak windy i konieczność wchodzenia na 3 piętro schodami. Śniadania przeciętne, nic nadzwyczajnego, ale na plus ze wogole sa i ze jedzenie jest swieze. Pokoj domaga sie odświeżenia, bo w takim stanie cena powinna byc dużo niższa... na plus napewno lokalizacja, blisko deptak i pyszne restauracje w pobliżu (szczególnie polecam pierogarnia kolorowa!). Na plus takze basen, sauna i jacuzzi, jednak jacuzzi chyba zepsute. Na plus takze balkon przy pokoju, z fajnym widokiem.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, asmilettefci