Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

Absolutnie nie polecam tego hotelu. Hotel z trzema gwiazdkami w nazwie, aspirujący do czterech... Czystość w pokoju i obiekcie pozostawia wiele do życzenia. Pomimo tego, że łazienka wygląda na nową, silikon pod prysznicem oraz fugi z czarnymi paskami pleśni. Woda z prysznica wypływa bokiem, zalewając łazienkę. Brak wieszaka na ręczniki w łazience, metalowy koszyk przy umywalce zardzewiały.
Strefa SPA bez przebieralni, co wymusza wypożyczenie szlafroków, jeśli chce się skorzystać z basenu. Bardzo śliskie podłogi w całej strefie, kratki odpływowe w jacuzzi brudne. Ubogie śniadania z niewielką możliwością wyboru. Nie wiem, jak wytrzymują goście na pobytach kilkudniowych.
Stosunek jakości do ceny ma się nijak. Hotel ma potencjał, jednak potrzebuje odświeżenia, a na pewno generalnego sprzątania.
Jedyny plus to lokalizacja w pobliżu szlaków turystycznych.
Wygląda na to, że hotel nastawiony jest jednorazowych gości.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, KatarzynaMa
Zrecenzowano: 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel , szczególnie dla rodzin z dziećmi . Śniadanie pyszne, urozmaicone ,
Również dla dzieci . Pokoje przytulne , czyste , łazienki nowe(posiadają pełne wyposażenie ; suszarka , ręczniki, szlafrok na basen) . Hotel posiada dodatkowo; sala kinowa, sala zabaw, stół do pingponga, bilard, basen , jacuzzi , saunę suchą, saunę mokrą. Lokalizacja bardzo dobra( zarówno autem jak i na spacery z dziećmi z wózkiem ) .

Data pobytu: marzec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, jagna1212
Zrecenzowano: 10 marca 2018

Plusy: Lokalizacja bardzo dobra, blisko tropikana w Gołebiewskim oraz wyciąg narciarski. Obsługa bardzo miła. Strefa saun bardzo fajna, dwie sauny, czysty basen. Na miejscu bar czynny do 23, sala zabaw, bilard, winda.Piękna łazienka z ogrzewaniem podłogowym, ciepło w pokoju. śniadanie ok.
Minusy: pokój mimo dopłaty za większy nie powalał, wystrój pamięta lata 90. Bardzo trzaskające drzwi. Sauna czynna dopiero od 16 raz nie włączona na czas. Sala zabaw, zimna, brudna, zaniedbana choć na pierwszy rzut oka dużo zabawek. Powinna przejść generalny remont jak pokoje. Byłam tam za 200 zł za dobę w marcu czyli poza sezonem. W sezonie jest drożej koło 280 zł co na ten standard jest zawyżoną ceną.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepiej zabrać ze sobą szlafrok i czajnik bez przewodowy.
  • Data pobytu: marzec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, mgieroba
Zrecenzowano: 3 marca 2018

Jeżeli ktoś wybiera to miejsce z uwagi na basen - sugeruje się zastanowić. Dla wymagających - śniadania smaczne, nam bardzo smakowały, spory wybór, zawsze znajdzie się ktoś komu będzie za mało. Obiady - tylko konkretne menu, na mieście można zjeść to co się chce. Ze spa nie korzystaliśmy. TV brak polskich stacji - nawet nie zglaszalismy - nie przyjechaliśmy ogladac. Sprzatanie srednie - czysto.

Wskazówka dotycząca pokojów: Zadawajcie szczegolowe pytania o pokoj, balkon, lozka, wielkość.
  • Data pobytu: styczeń 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Robert_Rozycki
Zrecenzowano: 13 lutego 2018

Szanowna Pani Rosak...analizując opinie gości widzę że oszukuje Pani nie tylko gości ale i pracowników..Zal straszny....ocena z jedynką to i tak za mało. ..ale spokojnie za krzywdę którą mi Pani wyrządziła będzie miała Pani kontrole za kontrolą.Rozliczy się Pani ze mną tak jak oczekuję, tak jak zasłużyłem nie tak jak na umowie cwanie Pani sobie wymyśliła, inaczej wszystkie Pani brudy wyjdą najaw.Jeśli myśli Pani że jest nie tykalna, to jest Pani w błędzie..i Ja to udowodnie! Chcę być Pani medialna, będzie Pani celebrytką internetu i telewizji Zapewniam że to początek...czekam na zasłużone pieniądze na które orałem gorzej jak koń nad morskim okiem. Były Szef Kuchni Paweł Różewicz.
Komentarze: 1

• Data pobytu: styczeń 2018, podróż ze znajomymi