Piękny widok

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
679ulap
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 5 września 2019

Dojazd dość łatwy, niedaleko parking-ale płatny. Sam tor fajnie poprowadzony, dzięki czemu można podziwiać widoki. Osobiście uważam, że najlepiej kupić karnet, nie trzeba często stać do kasy. Jedyny mankament to zbyt szybkie puszczanie saneczek.
Żadna zabawa jak w żółwim tempie zjeżdża się za malkontentem. Ale jest to dodatkowa atrakcja Karpacza, więc polecam.

Dziękujemy, jkopterska
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny sposob na spedzenie czasu. Przejazd za jedna osobe kosztuje 8zl. Przy zjezdzie mozna obserwowac piekna panorame Karpacza oraz okolic.

Dziękujemy, 679ulap
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Świetna i wyjątkowa atrakcja za niską cenę, ok. 9zł za zjazd, polecam jako alternatywę wyciągu górskiego. Wrażenia z toru niezapomniane

Dziękujemy, Irmina K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wykupiliśmy karnet na 10 przejazdów, wrażenia bardzo pozytywne, jeśli ktoś lubi tego typu rozrywkę, ale pomiędzy wypuszczaniem na tor saneczek powinny być zdecydowanie większe odstępy, bo przy obecnych łatwo o najechanie kolejnych sanek na siebie, zwłaszcza jeśli jadą po sobie kolejno amatorzy wolnej i bardzo szybkiej jazdy. Ogólnie polecam, ale trzeba być ostrożnym i nie oczekiwać megaprędkości, a dbać o bezpieczeństwo.

Dziękujemy, Misiacz3
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Fajna zabawa dla każdego :) Problem zaczyna się kiedy przed Tobą jedzie ktoś dużo wolniej i jesteś zmuszany do ciągłego hamowania:( Mimo to polecam:)

Dziękujemy, Mirek19061981