Świetna zabawa dla odważniaków :)

Bardzo fajna zabawa dla młodszych i starszych. Szkoda tylko że taki krótki tor :P ale i tak warte... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
Olga H
Fajna zabawa

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
679ulap
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny sposob na spedzenie czasu. Przejazd za jedna osobe kosztuje 8zl. Przy zjezdzie mozna obserwowac piekna panorame Karpacza oraz okolic.

Dziękujemy, 679ulap
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Świetna i wyjątkowa atrakcja za niską cenę, ok. 9zł za zjazd, polecam jako alternatywę wyciągu górskiego. Wrażenia z toru niezapomniane

Dziękujemy, Irmina K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wykupiliśmy karnet na 10 przejazdów, wrażenia bardzo pozytywne, jeśli ktoś lubi tego typu rozrywkę, ale pomiędzy wypuszczaniem na tor saneczek powinny być zdecydowanie większe odstępy, bo przy obecnych łatwo o najechanie kolejnych sanek na siebie, zwłaszcza jeśli jadą po sobie kolejno amatorzy wolnej i bardzo szybkiej jazdy. Ogólnie polecam, ale trzeba być ostrożnym i nie oczekiwać megaprędkości, a dbać o bezpieczeństwo.

Dziękujemy, Misiacz3
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Fajna zabawa dla każdego :) Problem zaczyna się kiedy przed Tobą jedzie ktoś dużo wolniej i jesteś zmuszany do ciągłego hamowania:( Mimo to polecam:)

Dziękujemy, Mirek19061981
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dobra zabawa dla dzieci i rodziców.
Dotarcie z wózkiem/wózkiem inwalidzkim cieższe ale do zrobienia.
Parling w poblizu jest ale w sezonie tłoczno.
Tory są dwa jeden rynnowy drugi na szynach.
Jak najbardziej mozna iść z dzieckiem powyżej 2 lat.
Gdy chcesz szybko jechać patrz kto jedzie przed Tobą. Gdy jedziesz z dzieckiem wolniej puść kogos kto chce szybko jechać bo wjedzie w plecy.
Jechalismy na torach szynowych. Tam też były pasy dla dziecka nie wiem jak jest na rynnowych.
Opłaca sie kupować karnety.
W sezonie duży ruch sporo sanek i ludzie jadą jeden koło drugiego co nie daje az takiej frajdy tym co lubią szybko jechać.
Odnosząc się do recenzji o obsłudze to moge powiedzieć że nie byli nie mili jednak kwaśne miny nie zachęcają(ale nie dla nich człowiek jest tylko dla atrakcji)
POLECAM atrakcję

Dziękujemy, Kasiulla C