Karpacz

“Najgorsze jedzenie”
Swojska Chata — recenzja

Swojska Chata
Nr 69 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Nawet zwierzętom nie powinno podawać się takiego jedzenia, o ile można to nazwać jedzeniem. Śmierdzące, stare mięso, za które liczą krocie, a nadające się tylko do kosza, by koty nie potruły się. Poza tym nie dają paragonów nawet na żądanie klienta. Odradzam. Omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, Mouton_Fous

Grzane wino - zimne, kwaśnica podana w mikroskopijnej styropianowej miseczce - niejadalna, ceny - wysokie. Nie polecam

Dziękujemy, 69halinak

Oprócz specyficznego klimatu nagich genitaliów, dość klimatycznego drewna, wszystko inne jest tragiczne. Jedzenie NIESMACZNE i drogie, obsługa za karę pracuje. Cały lokal odstrasza i gdyby choć kulinarnie zaskakiwał-można by to przeżyć. Jedzenie na zasadzie zjedz, zapłać, nie wracaj.
ODRADZAM!

Dziękujemy, KDesignPL
Zrecenzowano 16 września 2019

Ziemniaczki zwykle przyprawiane przyprawa .
Szaszłyk był mały, sos czosnkowy po prostu nie świeży. Nesti którą kupiłam kosztowała 10 zł z całego serca nie polecam restauracji . Przybliżające w duchu gór w Karpaczu 195 zł zapłaciliśmy za 2 dania . Ludzie wymyślili ceny z kosmosu . Słabo bardzo słabo za taka cenę w restauracji parogwiazdkowej można najeść się na Full

Dziękujemy, Pekamzesmiechu
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo srednie. Golonka 28 zl i wiekszosc to tluszcz. Ziemniaki ohydne, cale w tluszczu i 10 zl za porcje. Zdecydowanie nie polecam. Mega drogo jak za taka jakosc

Dziękujemy, Harry2682

Swojska Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Swojska Chata? Podziel się wrażeniami!