“Masakra”
Swojska Chata — recenzja

Swojska Chata
Nr 69 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Zapłaciłem 150 zł za saszlyka kilka ziemniaków bigos i strogonowa... Jeszcze żeby to było dobre.. Nie polecam

Dziękujemy, vglizdavx v

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Miały być frytki złociste dostałyśmy frytki mrożone z torebki. Mężczyzna tam obsługujący pracuje chyba za karę, niemiły tak ot po prostu. Nie polecam !!!

Dziękujemy, matka_polka77
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Miałem miłe wspomnienia będąc tam siedem lat temu. Namówiłem więc znajomych na obiad w tym lokalu. Był to błąd okupiony problemami żołądkowymi. Dodatkowo ceny za posiłki są wzięte chyba z kosmosu. Obsługa mało uprzejma, posiłki podawane są w plastikach a toalety szkoda gadać. ODRADZAM.

Dziękujemy, Omen74
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Odradzam to Trujące miejsce ludzi z Pełną Świadomością!!!!
Po pobycie w tym miejscu z rodziną i moimi znajomymi pochorowaliśmy się tak ,że pół nocy z tronu nie schodziliśmy!!!
Nie zapomnę tego miejsca do końca życia, żarcie po prostu ohydne ,stare nie mam pojęcia ile miesięcy i razy było odgrzewane to wstrętne mięso ,nie mówiąc już o tak słonym, również nie chcę wiedzieć kiedy on był zrobiony bigosie którego odłożyłem po pierwszym kęsie! Prawie litr wody wypiłem wychodząc z tej knajpy aby usunąć smak soli, która była użyta w tym jeśli to można nazwać posiłku!!!
Nie mówiąc już o cenie którą trzeba było uiścić za to g…!!!Mam nadzieję że burmistrz tego pięknego miasta ,zrobi wszystko co w jego mocy ( patrzą na opinie wystawiane przez turystów bo to szczera prawda, szkoda że pierwsze nie przeczytałem opinii w necie i sam wrąbałem się na minę!),aby cytując słowa Magdy Gessler Zamknąć Tą Budę!!!!!

1  Dziękujemy, Aro s
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Smacznie, ale strogonow z paroma ziemniakami za 34 zł, to nieporozumienie. Na plastikowym talerzu. 18 zł Góra powinien kosztować.

Dziękujemy, Paweł Z

Swojska Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Swojska Chata? Podziel się wrażeniami!