“Polecam!”
Pod Jesionami — recenzja

Pod Jesionami
Nr 6 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, wszystko robione na miejscu. Pstrag pycha! Oprocz dan z karty każdego dnia zestaw obiadowy. Atrakcyjne ceny. Polecam bardzo.

Dziękujemy, Marzena N

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klasyczne potrawy, które pieszcza podniebienie. Menu jest proste i czytelne co cieszy. Obsługa uprzejma. Ceny odpowiednie. Polecam. Dla mnie 10/10.

Dziękujemy, egotripone
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Nie ma się do czego przyczepic. Jedzenie smaczne i bardzo tanie. Świeże i porcje gigantyczne a sycace. Polecam serdecznie dla całej rodziny wyżywienie a budżet wciąż żyje :)

Dziękujemy, Renata D
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Wczoraj siedziałam obok Państwa Których przyjęliśmy do stolika,poznieważ byli zmęczeni i głodni po wycieczce w górach,mając nadzieję że nie bedzie stanowiło to problemu,że ktoś do nas sie dosiądzie a tym samym restauracja zarobi więcej...Byłam w szoku potraktowaniem Państwa przez kelnerke,która przez długi czas nie przyszła po zamówienie i bezczelnie przechodziła obok nas...po zamknięciu naszego rachunku nadal traktowała gości jak powietrze..co więcej sama pracuje z podobnej branży z turystami i mieszkam obok..stołuje sie tam od wielu lat i polecam wszystkim gością pytającym sie o dobra restaurację właśnie to miejsce...przykre ale z dniem wczorajszym zmieniam zdanie a Pani Kelnerce życze żeby kiedyś była głodna,spragniona i została potraktowana w identyczny sposób..mając doświadczenie w branży twierdzę że tacy ludzie nie powinni pracować z innymi ludźmi i tak Ich traktować...bardzo przykra sytuacja tym bardziej w ulubionej i polecanej knajpie...

1  Dziękujemy, Ania S
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Nie jest to ten sam lokal co rok temu. Dzięki uprzejmości gości dosiedliśmy się do w pół zajętego stolika. Kelnerka opryskliwie stwierdziła że na jeden stolik przypada jeden paragon i nas nie obsłuży. Aktualni goście wobec tego poprosili o natychmiastowe rozliczenie abyśmy mogli złożyć zamówienie. Po ich rozliczeniu, ta sama kelnerka która zaproponowała takie rozwiązanie trzykrotnie mijała nas stolik, nawet wracają na pusto i nie raczyła zebrać zamówienia. Zrezygnowaliśmy. Szczęście znaleźliśmy kilkadziesiąt metrów niżej w innym lokalu. Podobno to przekształcenia własnościowe niszczą 30 lat tradycji tego miejsca.

2  Dziękujemy, Zbigniew H

Pod Jesionami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pod Jesionami? Podziel się wrażeniami!