“Polecamy”

Restauracja Mamma Mia w Karpaczu
Nr 8 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Kuchnie: Włoska
Opis: Prowadzony rodzinnie Gościniec „Leśny Dwór” wraz z włoską restauracją Mamma Mia, powstał w Karpaczu w 1860 roku. Początkowo funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Dziś, łączy atmosferę przełomu wieków ze współczesnym komfortem. Z dumą i wielką skromnością, ale i z wiarą, że dzięki kuchni można poznać ludzi i odwrotnie, proponujemy Państwu porządną dawkę ponadczasowego dziedzictwa. To restauracja Mamma Mia, znana i ceniona przez wielu smakoszy włoskich ale i polskich specjałów.. Znajdą tu Państwo przepyszną pizze z pieca, pasty czy włoskie desery. Polecamy każde danie bez wyjątku. W myśl włoskiego motta la casa mia e sempre aperta (mój dom jest zawsze otwarty), jesteśmy najdłużej czynną restauracją w Karpaczu

Uprzejma obsługa, ładny i czysty lokal, bardzo dobre jedzenie. Czego chcieć więcej? :-) Jak najbardziej polecamy! Bruschetta, pizza i lemoniada spełniły nasze oczekiwania i w 100% zadowoliły.

Dziękujemy, stepscy

Dobre jedzenie , miła atmosfera i obsługa.
Lasagne pelna roznych smakow i aromatow.
Bardzo czyste toalety. Jedyny maly minus to fakt ze stoliki sa blisko siebie i mimo woli trzeba sluchac o czym rozmawiaja pary obok ...
Polecam.

Dziękujemy, KasiaM987
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre aczkolwiek drogo, a i same porcje nie należały do największych. Ryba jednak wspaniała.

Dziękujemy, egotripone
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam! Do restauracji trafiliśmy przez przypadek i się nie zawiedliśmy obsługa pełen profesjonalizm porcje duże bardzo dobre jedzenie najważniejsze że dzieciom smakowało bardzo a z tym u nas bywa ciężko żeby im dogodzić więc daje 5 gwiazdek :-) restauracja godna polecenia w 100%

Dziękujemy, Podrozniczka1314
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dość slabe jedzenie jak na ceny. Nie polecam. W Karpaczu są lepsze restauracje........... w zasadzie brak ogrodka, chyba że ktoś lubi samoobslugę w restauracji.

Dziękujemy, tomaszmP8257MK

Restauracja Mamma Mia w Karpaczu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mamma Mia w Karpaczu? Podziel się wrażeniami!