Karpacz

“Obiad”

Restauracja Mamma Mia w Karpaczu
Nr 8 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Kuchnie: Włoska
Opis: Prowadzony rodzinnie Gościniec „Leśny Dwór” wraz z włoską restauracją Mamma Mia, powstał w Karpaczu w 1860 roku. Początkowo funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Dziś, łączy atmosferę przełomu wieków ze współczesnym komfortem. Z dumą i wielką skromnością, ale i z wiarą, że dzięki kuchni można poznać ludzi i odwrotnie, proponujemy Państwu porządną dawkę ponadczasowego dziedzictwa. To restauracja Mamma Mia, znana i ceniona przez wielu smakoszy włoskich ale i polskich specjałów.. Znajdą tu Państwo przepyszną pizze z pieca, pasty czy włoskie desery. Polecamy każde danie bez wyjątku. W myśl włoskiego motta la casa mia e sempre aperta (mój dom jest zawsze otwarty), jesteśmy najdłużej czynną restauracją w Karpaczu
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam! Do restauracji trafiliśmy przez przypadek i się nie zawiedliśmy obsługa pełen profesjonalizm porcje duże bardzo dobre jedzenie najważniejsze że dzieciom smakowało bardzo a z tym u nas bywa ciężko żeby im dogodzić więc daje 5 gwiazdek :-) restauracja godna polecenia w 100%

Dziękujemy, Podrozniczka1314

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dość slabe jedzenie jak na ceny. Nie polecam. W Karpaczu są lepsze restauracje........... w zasadzie brak ogrodka, chyba że ktoś lubi samoobslugę w restauracji.

Dziękujemy, tomaszmP8257MK
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Mamma Mia trafiliśmy po przeczytaniu opinii tutaj i się nie zawiedliśmy! Obsługa miła i sprawna,jedzenie pyszne,szybko podane,stosunek ceny do jakości bardzo dobry :) Jedliśmy pizzę i tagliatelle - wszystko polecamy!

Dziękujemy, 693angelinas
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Już od wejścia do restauracji klient czuje zainteresowanie ze strony obsługi. Uśmiechnięte młode kelnerki lub kelnerzy oferują stolik i od razu dostajemy kartę dań. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - mają przepyszne pizze i bardzo dobre makarony! Jest to miejsce godne polecenia. Mój makaron (nazwy nie pamiętam) ze szpinakiem, cukinią, suszonymi pomidorami w sosie śmietanowym doprawionym czosnkiem był obłędny! Ceny bardzo przystępne. Będąc w Karpaczu nie można ominąć tego miejsca!

Dziękujemy, Katuszka03
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie w całkiem znośnych cenach, miła obsługa, dobre usytuowanie. polecam w szczególności pizzę i domowe lemoniady (ogórkowa ponad wszystko! podawana z rozmarynem, pychota).

Dziękujemy, xbotzqc

Restauracja Mamma Mia w Karpaczu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mamma Mia w Karpaczu? Podziel się wrażeniami!