“Pozytywne zaskoczenie”
Wrzosowka — recenzja

Wrzosowka
Nr 27 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Mimo iż to miejsce z zewnątrz wygląda bardzo przeciętnie, to środek skrywa romantyczne i urocze wnętrze. Najbardziej urzekły mnie lampy wykonane z garnków i czajniczków.
Jedzenie było pyszne, a porcje gigantyczne. Kolega, który zamówił zupę i drugie danie poległ.

Dziękujemy, aniad432

Wystrój lokalu był dla nas miłym zaskoczeniem. W środku miły zapach przygotowywanych potraw, ale po wyścigu zapach został z nami. Potrawy typowe dla kuchni domowej. Świeże i dobre.

Dziękujemy, mirosm
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Widać gołym okiem, ze fyrki były spalone, kotlet gumowy. Za te pieniądze polecam karczmę Karkonoska, w której jedzenie jest przepyszne. Bardziej niż restauracje przypomina mi to bar. Zdecydowanie nie. Sytuacje uratowało piwo. Poziom naprawdę bardzo niski.

Dziękujemy, prodigly
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo przeciętne, płatność tylko gotówką. Lokal nie przyjazny wózkom z dziećmi, zakaz wstępu z wózkiem. Do obiadu zapomniano podać sztućców. Obsługa słaba.

Dziękujemy, turystka580
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019

Trafiliśmy do Wrzosówki, bo w tym okresie nie było wielkiego wyboru, a byliśmy tam rok temu. Bardzo się zdziwiliśmy. Było pysznie, przyjemnie i zdecydowanie bardziej restauracyjnie niż zapamiętaliśmy. Wracaliśmy tam jeszcze wiele razy, próbowaliśmy różnych dań i wszystkie nam smakowały. Sos śmietanowy z pieczarkami rewelacja, żurek bardzo dobry, surówki smaczne i domowe. Ceny też niestety poszły do góry, ale adekwatne do dużych i smacznych porcji.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ola D

Wrzosowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wrzosowka? Podziel się wrażeniami!