“Zdecydowanie nie”
Wrzosowka — recenzja

Wrzosowka
Nr 27 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Widać gołym okiem, ze fyrki były spalone, kotlet gumowy. Za te pieniądze polecam karczmę Karkonoska, w której jedzenie jest przepyszne. Bardziej niż restauracje przypomina mi to bar. Zdecydowanie nie. Sytuacje uratowało piwo. Poziom naprawdę bardzo niski.

Dziękujemy, prodigly

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo przeciętne, płatność tylko gotówką. Lokal nie przyjazny wózkom z dziećmi, zakaz wstępu z wózkiem. Do obiadu zapomniano podać sztućców. Obsługa słaba.

Dziękujemy, turystka580
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019

Trafiliśmy do Wrzosówki, bo w tym okresie nie było wielkiego wyboru, a byliśmy tam rok temu. Bardzo się zdziwiliśmy. Było pysznie, przyjemnie i zdecydowanie bardziej restauracyjnie niż zapamiętaliśmy. Wracaliśmy tam jeszcze wiele razy, próbowaliśmy różnych dań i wszystkie nam smakowały. Sos śmietanowy z pieczarkami rewelacja, żurek bardzo dobry, surówki smaczne i domowe. Ceny też niestety poszły do góry, ale adekwatne do dużych i smacznych porcji.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ola D
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przytulne z cudnym kocurem śpiącym na tarasie. Pyszna herbata z konfitura różana. Poza tym to tak srednio. Zestaw dla dwojga nie do przejedzenia, spokojnie wystarczy na 3-4 osoby wystarczy. Tylko co z tego, skoro wszystkie mięsa smakują tak samo, no i poledwica twarda :/ Jesli kiedyś wrócę, to tylko na herbatę :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 586klaudial
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

To nie jest ta sama Wrzosówka, co była kiedyś. Wnętrze odnowione ale jedzenie znacznie gorsze. Byliśmy w 6 osób, ale obsługa nie chciała połączyć stolików tłumacząc, że nie będzie mogła chodzić między stolikami, co było dosyć komiczne, bo właśnie znacznie wygodniej byłoby im po połączeniu stolików ;-) Danie grillowane dla 2 osób za 70zł zdecydowanie jest daniem dla 4 osób. Pierś z kurczaka bardzo średnia, jakby stara. Kotlet szwajcarski okropny, sama panierka. Żurek z proszku, pomidorowa sam koncentrat. Ogólnie nie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, korneliaj2018

Wrzosowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wrzosowka? Podziel się wrażeniami!