Zrecenzowano: 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt Super bardzo nam sie podobało własciciele bardzo mili jesteśmy mega zadowoleni Ps prosze pozdrowic Sandre pozdrawiamy Martyna Adrian z rodzicami jeszcze napewno was odwiedzimy pozdrawiamy z Niemiec

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018

W samym wejściu do pensjonatu kobieta przywitała nas fałszywym uśmiechem gdyż pochodzimy z województwa którego jak dobrze słyszałem właścicielka nie lubi, wyprosić nas nie mogła gdyż naszą wycieczkę tutaj przysłało biuro podróży. Śniadanie oraz obiad nie dość, że było skromne to jeszcze ohydne. Na samym środku stoi ekspres do kawy, chyba dla pokazu gdyż w czasie kiedy jeden z kolegów chciał sobie zaparzyć kawę to obsługujący starszy Pan wyraził się następująco -" To nie dla gości!". Łóżka jako tako wygodne, lecz zapach, wyposażenie oraz wielkość pokoi i łazienek zostawia sobie wiele do życzenia. Najgorszy jest fakt, że jeśli ktoś dzwoni do recepcji zapytać o zakwaterowanie to ta Pani tak potrafi udawać sympatyczną kobietę, że masakra, w większości kłamie co do jakości oferty. Stwierdzam to gdyż słyszałem to na własne uszy. Jestem przekonany, że nigdy w życiu nie wejdę do tego budynku, do osób które prowadzą ten pensjonat.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, DrNeurren
Zrecenzowano: 16 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja, super śniadania, mili i pomocni właściciele. Jednak za tą cenę można wymagać więcej np. ręczników w pokojach, lub stałej temperatury w ciągu doby (nad ranem robiło się zimno). Kiepsko z miejscami parkingowymi.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, 221ewac
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017

Doskonała lokalizacja - w samym centrum, ale nieco dalej od zgiełku ulicy; mili i pomocni właściciele; smaczne i urozmaicone śniadania, przytulna stołówka, ciekawie urządzone również pozostałe wnętrza; pokoje z balkonami, dużo miejsca do wypoczynku, dla dzieciaków pokój z darmowymi grami. Pokój 5-os. po rozłożeniu sofy bardzo ciasny. Parking na stromym i ciasnym podjeździe oraz kilka miejsc na ulicy. Cena trochę wygórowana, ale ogólnie Karpacz drogi.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 106katf
Zrecenzowano: 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam ten pensjonat. Jedzenie smaczne, świeże, dobra lokalizacja w centrum i ladny widok z okna. Wlasciciele pomocni, chętnie doradzą co warto zwiedzić. Z minusow slabe cisnienie wody pod prysznicem.

Termin pobytu: maj 2017
Typ podróży: Podróż w pojedynkę