Najniższe ceny za pobyt
Agoda.com
Trip.com
Wyświetl 7 oferty
Zrecenzowano: 5 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo dogodna lokalizacja, obszerny parking, przesympatyczna obsługa, smaczne jedzenie, stanowczo polecam.
Obszerne pokoje gustownie urządzone i przede wszystkim bardzo czysto.
Jedyne co ten basen delikatnie rozczarowanie bo to raczej dla dzieci mały i płytki.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, MonikaH1243
Zrecenzowano: 9 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel położony blisko Centrum. Pokoje czyste i przestronne. Bardzo smaczne śniadania. Na poziomie -1 można skorzystać z zabiegów SPA lub z sauny i basenu. Bardzo chętnie wrócimy do tego miejsca.

Termin pobytu: grudzień 2019
Dziękujemy, malfka
Zrecenzowano: 17 października 2019

Nic dodać, nic ująć.. Obsługa super, czystość na najwyższym poziomie, basen OK, a jedzenie przepyszne...
Polecam dla ludzi chcących spokojnie, bez wrzawy i hałasu, wypocząć w Karpaczu.
Jeszcze raz polecam !!!

Termin pobytu: październik 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Klika72
Zrecenzowano: 9 września 2019

Klimatyczny hotel z wyśmienitym jedzeniem. Idealny dla osób szukających spokoju i odpoczynku.
Życzliwa i niezmienna obsługa od lat. Lokalizacja hotelu sprzyja wycieczkom górskim, po długich spacerach można skorzystać z hotelowego spa. Polecamy

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, awangardaremonty
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

dobry hotel na krótki wypoczynek, dobre śniadania oraz kolacje. Parking przy hotelu. Basen Ok, jednakże wymaga generalnego sprzątania i to jak najszybciej.
Pokój wystarczająco urządzony. Wszystko jest co konieczne. No może brak klimatyzacji w pokoju na trzecim pietrze jest odczuwalny przy temperaturze ponad 30 stopni.

Dziękujemy, mariuszkaczmarski