“Pizza :)”
Pizzeria Diabolo — recenzja

Pizzeria Diabolo
Nr 32 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza mega, najbardziej pikantna pizza jaką jedliśmy w ostatnich dwóch latach, nie dała o sobie zapomnieć na drugi dzień :) Dla fanów ostrego jedzenia gorąco polecam. Co do samej pizzy ciasto fantastyczne, nigdzie wcześniej nie spotkałam się z takim ciastem Obsługa OK podpowie co warto zjeść. Z minusów słaby zasięg LTE w środku , jednak jak później się dowiedzieliśmy jest dostępne WiFi. Polecamy i napewno wrócimy :)

Dziękujemy, Meggi86

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Penne verde i pol talerza niedosmazonej cebuli, nie widzialam jeszcze takiego cudu. Podany szybko, ale przepieprzony i średno jadalny.

Dziękujemy, Magda L
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pizzeria Diabolo to taka mała perełka smaku i miłe zaskoczenie na deptaku w Karpaczu. Podczas krótkiego pobytu byliśmy tam dwukrotnie i za każdym razem było bardzo bardzo pysznie. Nie jest to może najtańsze miejsce ale naprawdę warto wydać ciut więcej i zjeść pyszną, zupę, makaron czy też sałatkę.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Zwykle nie zostawiam recenzji restauracji, ale takiego czegos jeszcze nie jedliśmy. Lokal bardzo przyjemny w srodku, na menu napis "najlepsza pizza w miescie", nie mielismy Bog wie jakich oczekiwan, ale liczylismy na uczciwy produktu. Ciasto suche ze az sie lamalo, miejscami byl zakalec, glownie skladalo sie z wysuszunych baniek powietrza, sos mazniety tak ze caly wysechl podczas pieczenia, ser nie dosc ze kiepskiej jakosci, to jeszcze i jego rowniez pozalowali, przypomnialo to raczej jakis wyschniety paluch serowy z piekarni. Trzeba naprawde nie miec szacunku do klienta zeby sprzedawac takie dziadostwo

Dziękujemy, Sylwia T
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo bardzo skrajnych opinii odwiedziliśmy pizzerie by zjeść coś w południe - większość miejsc była zamknięta. Dosyć długo trzeba czekać na kelnerkę ale zamówiona pizza była smaczna, dobrze wypieczona i na cienkim cieście. Znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy

Dziękujemy, flarcio

Pizzeria Diabolo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Diabolo? Podziel się wrażeniami!