“Tragedia”

Restauracja Astoria Karpacz
Nr 60 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 11 września 2019

Omijać szerokim łukiem. Wystrój wnętrza jak i ogródek bardzo przyjemne.. I to tyle. Polecam na drinka czy browara. Na jedzenie już nie. Było paskudne. Pizza z Biedronki byłaby smaczniejsza, i też z mrożonego ciasta. Wyciskany sok z pomarańczy w proporcji z wodą 2:10. A przy tym ceny kosmiczne.

Dziękujemy, Agni_Gr

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest przyjemne, obsługa również zrobiła na nas dobre wrażenie, niestety jedzenie bardzo przeciętne. Prosiłem o średnio wysmażony stek dostałem Well Done, zupełnie szary w środku. Warzywa z patelni nasiąknięte i ociekające tluszczem, który zabrał im cały aromat. Karkówka "na ostro" nie była pikantna, po prostu karkówka z grilla. Gwiazdki za wystrój i obsługę.

Dziękujemy, 664micha_c
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie stosunkowo drogie. Niezbyt smaczne. Kolega zamówił karkówkę, która była jedną wielką porcją tłuszczu. Na plus kelnerka która jest sympatyczna (choć myli czasem zamówienia). Generalnie pod kątem samego jedzenia można trafić na pewno na lepsze lokale w Karpaczu.

Dziękujemy, RolandCzarny
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania krótki, jedzenie pyszne, porcje duże, obsługa bardzo miła.
Czekadelko bardzo dobre, pyszne ogórki

Dziękujemy, 89danutam
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne długi czas oczekiwania ale informacja jest odrazu obsługa miła warto czekać:) klimat i przykrywki na gitarze na plus :)

Dziękujemy, aczki83

Restauracja Astoria Karpacz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Astoria Karpacz? Podziel się wrażeniami!