Zrecenzowano: 6 lutego 2018

Byłem tu już 2 razy i na pewno będę jeszcze nie raz. Bardzo mili właściciele, przepyszne śniadanie z dużym wyborem potraw w tym swojskimi wyrobami gospodarzy co dla mnie jest olbrzymim plusem. Pokoje są ładnie urządzone i bardzo przytulne. Przy pierwszej wizycie (Luty 2017) mieszkałem w głównym budynku w pokoju standard na piętrze gdzie niestety były problemy z ciepłą wodą ale mimo wszystko nie popsuło nam to wyjazdu. W tym roku ostatnim wolnym pokojem był pokój LUX który znajdował się w budynku obok na parterze, żadnych problemów z wodą, osobne wejście do pokoju, lodówka, tarasik - świetny pokój. Dodatkową zaletą jest cena która według mnie jest bardzo atrakcyjna jak za tak klimatyczne miejsce z pysznymi śniadaniami a dodatkowo możliwością skorzystania z jacuzzi i sauny. Polecam!!

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Filip C
Zrecenzowano: 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Miejscówka bardzo fajna, mili właściciele. Śniadania z dużym wyborem dań i bardzo smaczne. Mieliśmy pokój na dole. Te pokoje mają miejsce przed oknem, gdzie można usiąść z piwkiem pokoje świetnie urządzone, z gustem, czyste. Nawet fakt, że do centrum trzeba chwilę iść nie przeszkadza

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 257kp
Zrecenzowano: 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zajmowany przez nas pokój był przytulny, dużo urokliwych dodatków. Było ciepło i czysto. Serwowane śniadania były smaczne i urozmaicone. Gospodarz sympatyczny. Z racji dłuższego pobytu dostaliśmy miła niespodziankę. Polecamy.

Termin pobytu: październik 2017
1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano: 4 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Willa Izbica położona jest w spokojnej i cichej okolicy, pod lasem. Pokoje są bardzo czyste i przestronne, plus za duże i wygodne łóżko! Właściciele są niezwykle mili i pomocni, a śniadania wyśmienite. Polecamy :)

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Ada R
Zrecenzowano: 27 lutego 2017

Pbyt w okresie noworocznym z 2015/2016. Milo, przyjemnie, rodzinnie, bardzo mili wlasciciele. Czysto, pachnaco w domu. Zakwaterowanie w budynku glownym, pierwsze pietro. Pyszne sniadania. Dodatkowo przez caly dzien mozna w jadalni napic sie kawy, herbaty. Czasem mozna zalapac sie na jakies lakocie. Daleko od centrum ale dobra baza wypadowa dla gorskich wedrowek. Jacuzzi na wylacznosc w cenie, mozna zamknac pomieszczenie od srodka, zapalic swiece. W nowym budynku pokoje bardiej komfortowe, jest tez apartamen z wlasnym jacuzzi. Na pewno wrocimy.

Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, bulben1