“Pyszne desery”

Mount Blanc Pijalnia Czekolady i Kawy
Nr 1 wśród 2 Desery (Karpacz)
Opis: Pijalnia znajuje się w nowo wybudowanym obiekcie w samym centrum karpacza.
Zrecenzowano 9 września 2019

Super miejsce na coś słodkiego :))))) każdy łasuch znajdzie coś dla siebie - przepyszne desery i czekolady. Obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w trakcie wypoczynku w Karpaczu. Obsługa świetna

Dziękujemy, piotr296

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

SsupeSamaerlatywy.Przepyszne kawy ciasta i desery.trudno znaleźć miejsce ale warto poczekać na te pyszności. Polecam.

Dziękujemy, violamanola
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bywam w Karpaczu od kilku lat średnio co 2 miesiące. Przy każdej wizycie jestem klientem pijalni czekolady. Niestety z przykrością muszę stwierdzić że personel jest coraz gorszy. Zachowanie Pań kelnerek jest tragiczne.

Dziękujemy, 245jacekm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dorotak526, Kierownik, Mount Blanc Pijalnia Czekolady i KawyOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Witam serdecznie,
Dziękuję pięknie za czas poświęcony na napisanie opinii. Jest mi niezmiernie miło,że odwiedza nas Pan regularnie. Zadowolenie naszych Goci stawiamy sobie na pierwszym miejscu, dlatego bardzo chciałabym przeprosić za nieodpowiednie zachowanie personelu. Zaistniała sytuacja oczywiście zostanie wyjaśniona.
Zapraszam Pana do ponownych odwiedzin.

Pozdrawiamy Mount Blanc Karpacz

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z żoną na coś słodkiego po zdobyciu i powrocie ze Śnieżki . Bardzo dobra gorąca czekolada z cynamonem i z marcepanem, a naleśniki to już normalnie kosmos. Wzięlismy z ananasem i z owocami, do tego są jeszcze lody i bita śmietana, porcje są wieeelkie. Ledwo skończyłem, a żona koniec końców się poddała . W skrócie, bardzo polecamy.

Dziękujemy, 133marcinz
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duże desery lodowe, smaczne i ładnie wyglądające. Fajnie, że mozna usiaść na ogródku. Obsługa ok. Ceny nie są wygórowane

Dziękujemy, 170agnieszkan

Mount Blanc Pijalnia Czekolady i Kawy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Mount Blanc Pijalnia Czekolady i Kawy? Podziel się wrażeniami!