Nowy Rok

Wspaniale miejsce, cudowne widoki. Polecam wejść na Śnieżkę o każdej porzę roku. W Nowy Rok było... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Aneta C
Posezonowa atrakcja

Wspaniała wycieczka z Karpacza. Perła z korony Gór Polskich. Warto zdobyć, warto przejść grań... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
N3W35
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019

Dla bardziej leniwych polecam wjazd kolejką linową na Kopę. Koszt dość wysoki jak na standardy górskie (dwoje dorosłych i dziecko 145 PLN w obie strony) ale widoki są warte każdych pieniędzy :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Olga H
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wejść na śnieżne trasą czerwoną. Do schroniska nad łomniczka trasa raczej łagodna, później zaczynają się schody ale na prawdę warto. Wejście daje dużo satysfakcji do ręki piękne widoki ze szczytu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, kaczmar93
Zrecenzowano: 2 września 2019

Warto wejść pieszo. Każdy znajdzie szlak dla siebie. Po drodze 2 lub 3 bary. Można odpocząć w trakcie. Widoki nie zapomniane

1  Dziękujemy, RolandCzarny
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjechaliśmy na Kopę wyciągiem a z tamtąd spacer na Śnieżkę . Super widoki i bardzo przyjemny spacer . Jak ktoś ma więcej czasu to polecam spacer z samego dołu . Psy miłe widziane . Na wyciągu oraz w Parku Narodowym ale na smyczy .

Dziękujemy, Monika_sztaj
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Daliśmy radę. W tym jedno dziecko z ręką w gipsie. Było ciężko, trasa nie była łatwa ale wszyscy zadowoleni, że pomimo trudów dotrwaliśmy na sam szczyt. Ostatni odcinek był najtrudniejszy i stromy. Wart zoobaczenia jest kościółek na szczycie, by pomodlić się i ukoić duszę.

Dziękujemy, Tami C