Zapisz
Piękne widoki

Na szczyt Śnieżki dotarliśmy czarnym szlakiem. Po drodze piękne widoki, po wejściu na szczyt... Przeczytaj więcej

wiola458
Poznań, Polska
Góry bronią się same

Wejście było dla nas dość męczące, na szczycie mocno wiało tego dnia ale później nie mogliśmy już... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 października 2020
melania0008
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Warto wejść pieszo. Każdy znajdzie szlak dla siebie. Po drodze 2 lub 3 bary. Można odpocząć w trakcie. Widoki nie zapomniane

1  Dziękujemy, RolandCzarny
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjechaliśmy na Kopę wyciągiem a z tamtąd spacer na Śnieżkę . Super widoki i bardzo przyjemny spacer . Jak ktoś ma więcej czasu to polecam spacer z samego dołu . Psy miłe widziane . Na wyciągu oraz w Parku Narodowym ale na smyczy .

Dziękujemy, Monika_sztaj
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Daliśmy radę. W tym jedno dziecko z ręką w gipsie. Było ciężko, trasa nie była łatwa ale wszyscy zadowoleni, że pomimo trudów dotrwaliśmy na sam szczyt. Ostatni odcinek był najtrudniejszy i stromy. Wart zoobaczenia jest kościółek na szczycie, by pomodlić się i ukoić duszę.

Dziękujemy, Tami C
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcję wjazdu kolejką na Kopę a potem resztę drogi pokonaliśmy na piechotę. Cena za wjazd kosmiczna (w dwie strony za 2 dorosłych i dziecko zapłaciliśmy 145zł plus opłata za parking). Za toaletę tuż przy wejściu kolejki życzą sobie 3zł.
Trasa urokliwa o ile jest pogoda i o ile nie ma tabunów ludzi.

Dziękujemy, 444alicja_
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto włożyć trochę wysiłku i zawędrować na Śnieżkę. Trasa bardzo widokowa i malownicza. Szczyt zdobyć mogą mali jak i Ci duzi. Jedyny minus to brak osoby, która pilnowałaby „czerwonego szlaku” - miejsca gdzie obowiązuje ruch jednostronny (tylko w gore). Było grono takich osób, którzy szli pod prąd znacznie utrudniając nam „wspinaczkę”.

Dziękujemy, marfab93