Karpacz
Nowy Rok

Wspaniale miejsce, cudowne widoki. Polecam wejść na Śnieżkę o każdej porzę roku. W Nowy Rok było... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Aneta C
Posezonowa atrakcja

Wspaniała wycieczka z Karpacza. Perła z korony Gór Polskich. Warto zdobyć, warto przejść grań... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
N3W35
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Warto wejść pieszo. Każdy znajdzie szlak dla siebie. Po drodze 2 lub 3 bary. Można odpocząć w trakcie. Widoki nie zapomniane

1  Dziękujemy, RolandCzarny
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjechaliśmy na Kopę wyciągiem a z tamtąd spacer na Śnieżkę . Super widoki i bardzo przyjemny spacer . Jak ktoś ma więcej czasu to polecam spacer z samego dołu . Psy miłe widziane . Na wyciągu oraz w Parku Narodowym ale na smyczy .

Dziękujemy, Monika_sztaj
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Daliśmy radę. W tym jedno dziecko z ręką w gipsie. Było ciężko, trasa nie była łatwa ale wszyscy zadowoleni, że pomimo trudów dotrwaliśmy na sam szczyt. Ostatni odcinek był najtrudniejszy i stromy. Wart zoobaczenia jest kościółek na szczycie, by pomodlić się i ukoić duszę.

Dziękujemy, Tami C
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcję wjazdu kolejką na Kopę a potem resztę drogi pokonaliśmy na piechotę. Cena za wjazd kosmiczna (w dwie strony za 2 dorosłych i dziecko zapłaciliśmy 145zł plus opłata za parking). Za toaletę tuż przy wejściu kolejki życzą sobie 3zł.
Trasa urokliwa o ile jest pogoda i o ile nie ma tabunów ludzi.

Dziękujemy, 444alicja_
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto włożyć trochę wysiłku i zawędrować na Śnieżkę. Trasa bardzo widokowa i malownicza. Szczyt zdobyć mogą mali jak i Ci duzi. Jedyny minus to brak osoby, która pilnowałaby „czerwonego szlaku” - miejsca gdzie obowiązuje ruch jednostronny (tylko w gore). Było grono takich osób, którzy szli pod prąd znacznie utrudniając nam „wspinaczkę”.

Dziękujemy, marfab93