“SUPER”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Willa Astor
Miejsce nr 79 wśród 112 pensjonatów/zajazdów w Karpacz
Zrecenzowano 2 października 2016

Czysty, duży pokój z widokiem. Ceny niewielkie jak na lokalizacje. Bardzo miła obsługa i gospodarze, pobyt naprawdę był niesamowity. Zdecydowanie polecam spróbować ich wina i zjeść porządne, tanie śniadanie :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepszy jest pokój nr 15
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: październiku 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kawa922016

Zrecenzowano 15 września 2016

W dniu przyjazdu, czekaliśmy na wysprzątanie pokoju. Odesłano nas na spacer po czym po powrocie pokój jeszcze nie był gotowy. Przyjechaliśmy po rozpoczęciu naszej doby hotelowej. Pokoje jak na zdjęciu, trochę mało przewiewu. Restauracja nadrabia jednak te braki, kuchnia bardzo smaczna, a pani kelnerka bardzo sympatyczna.

• Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 28 maja 2016

Pokoje były zgodne z tym które są na zdjęciach. Ładne zadbane , czyste. Restauracja zrobiła na nas największe wrażenie. Jedzenie przepyszne!! Kelnerki były bardzo sympatyczne i pomocne. Jednym słowem : polecam !

• Data pobytu: maju 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Patryk J
Zrecenzowano 18 maja 2016

Nie polecam pobytu w tym miejscu!
Zdjęcia, które znajdują się stronie internetowej "Willi" przedstawiają chyba jedyne pokoje, które wyglądają okej.
Mimo, że zamawialiśmy pokój dwuosobowy z jednym, podwójnym łóżkiem otrzymaliśmy z dwoma osobnymi...Żadnych przeprosin. Nic. Pani właścicielka unikała nas, do momentu, kiedy mieliśmy płacić. Udało nam się wytargować zniżkę, ale nigdy tam już nie wrócimy!
W pokoju wyglądało jakby nie był sprzątany po poprzednikach, a jedynie lekko ogarnięty, łazienka brudna, włosy na podłodze itd., karnisz urwany...ehh

Jednym plusem były śniadania.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Natalia C
Zrecenzowano 3 maja 2016

Poszliśmy do owej "restauracji" (pseudo restauracji) miło spędzić czas i zjeść coś smacznego, a wyszliśmy mega zdenerwowani, zniesmaczeni i z jak najgorszym zdaniem. Beznadziejna!!!! obsługa. Kelnerka nie ogarniała niczego. Zapominała jakie zamówienia, nie donosiła sztućców, szklanek do napojów. Jedni goście już kończyli jeść, a inni - z tej samej grupy jeszcze nie dostali jedzenia, a co - to już dramat - nagle byli informowani, że jedzenia nie dostana, bo generalnie nikt niczego nie ogarnia! Kucharz się nie wyrabia, kelnerka nie daje rady etc. Po 30 min oczekiwania raczyła przyjść -ruszająca się jak mucha w smole - kelnerka i oznajmiła, ze czas oczekiwania to 40 min. Zadeklarowaliśmy , że poczekamy, ale niech podadzą nam napoje. Po kolejnych 30 min. okazało się, ze zamówienie nawet nie zostało zlecone kuchni, bo Pani nie zrozumiała.... Generalnie zajmowała się głównie chodzeniem i odstraszaniem klientów ... czas oczekiwania długi, wiec... może pójdziecie sobie gdzieś indziej. Jeden wielki dramat i dyletanctwo. ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO MIEJSCA. Szkoda czasu i przede wszystkim nerwów! Jakie jedzenie - nie wiem, bo nie dane nam było spróbować ! Za to doświadczyliśmy wywracającej oczami kelnerki! Czegoś takiego dawno nie doświadczyłam Zdegustowana - szczerze odradzam to miejsce!

• Data pobytu: maju 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Małgorzata S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Karpacz)
w odległości 0,8 km
Apartamenty nad Łomniczką
Nr 53 z 80 w lokalizacji Karpacz
Liczba recenzji: 9
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Willa Astor? Podziel się wrażeniami!

Willa Astor — dodatkowe informacje

Adres: ul. Karkonoska 28 | Upper Karpacz, Karpacz 58-540, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Karpacz
Udogodnienia:
Styl hotelu:
Miejsce nr 79 wśród 112 pensjonatów/zajazdów w Karpaczu
Zakres cen: 107 zł–301 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Willa Astor. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?