“Katastrofa”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Willa Astor
Miejsce nr 80 wśród 110 pensjonatów/zajazdów w Karpacz
Zrecenzowano 5 listopada 2013

Nie polecam. Obsługa okropna, mało pomocna. Pokoje czyste ale wilgotne zgrzybiałe, spędziliśmy z mężem tam 4 dni w pokoju z widokiem na krzaki w suterynie. Lokalizacja na szlaki blisko do centrum daleko i pod górkę. Karczma przy Willi Astor rewelacja pyszne jedzenie i w dobrej cenie, polecam serdecznie i pozdrawiam właściciela.

Wskazówka dotycząca pokojów: Lokalizacja dość wysoko, na szlaki blisko do centrum daleko i pod górkę.
  • Data pobytu: lipcu 2013, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Daria45
Napisz recenzję
Willa Astor — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 25 sierpnia 2013

Zdjęcia piękne ale naprawde to tylko zdjęcia bo reszta daje dużo do myślenia poprostu kpina odradzam.To niejest pensjonat na wypoczynek materace na których spaliśmy były wygniecione sprężyny wbijały się w ciało jakby były z śmieci wyciągnięte jedynie co było dobre to śniadanie i obsługa kuchni nic więcej więc odradzam.

4  Dziękujemy, Luck44
Zrecenzowano 19 sierpnia 2013

Pokoje małe, nie posprzątane po poprzednich gościach, wszędobylski zapach stęchlizny. Mieliśmy okazję słyszeć o godzinie trzeciej w nocy kłótnię właścicieli, która zakończyła się WIZYTĄ POLICJI!!! DRAMAT!!!!

Jedzenie:

Miłośnicy surowych kotletów - Willa Astor stanie się waszą Mekką!! - Wraz z liściami surowej kapusty oraz grubymi na 1.5 centymetra plackami ziemniaczanymi oraz wielokrotnie frytowanymi ziemniakami otrzymasz wodnistą zupę :(((

4  Dziękujemy, Grzegorz D
Zrecenzowano 10 sierpnia 2013

Wybierając się w to miejsce, polecam mocno się zastanowić. To coś co zwie się willą nie ma z nią nic wspólnego. Pokoje koszmarne. My dostaliśmy na samym dole, okna wychodziły na parking. W pokoju smród stęchlizny, łazienka nie doopisania( bo robi mi się niedobrze ). Jeżdziliśmy do Jeleniej Góry do rodziny, żeby się wykąpać. Wszędzie 2cm pleśń w rogach drzwi przede wszystkim od łazienki. Umywalka nawet nie umyta i malusieńka, że ciężo było umyć zęby. Lustro powieszone prawie pod samym sufitem, także 164cm wzrostu to za mało, żeby coś zobaczyć. Łóżka w pokoju gorsze chyba jak w karcerze. Mają ze 20 lat, bo wszystkie sprężyny są na wierzchu. No normalnie nie dało się spać. Składaliśmy kołdrę na cztery, kładliśmy na ten zasyfiały materac i jakoś wytrzymaliśmy te 2 noce ( o 2 za dużo). Takie miejsca powinno się omijać szerokim łukiem, tym bardziej że reklamują się jako bardzo wygodna, kameralna i przytulna willa. Nie wiem skąd na swojej stronie dali te ładne zdjęcia, ale one nic nie mają wspólnego z rzeczywistością. Jednym słowem NORA jakich w dzisiejszych czasach powinno być coraz mniej. A..... No cenią się bardzo. Pani właścicielka, którą mięliśmy zaszczyt spotkać, na nasze uwagi nawet nie powiedziała - przepraszam. No bo niby z jakiego powodu. Przecież sami tak pojechaliśmy, na własne życzenie. Tylko bazując na stronie internetowej, która jak się później okazało, jest jedną wielką ściemą. Nie polecam. Obok są fajne pensonaty, bo chodziliśmy i oglądaliśmy pokoje, w bardzo podobnych cenach.

6  Dziękujemy, Monika Inga M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2013

Odwiedziłam Willę (sic!) Astor wraz z mężem w lipcu 2013r. Nie spodziewałam się luksusów... Pomijam brak recepcji... na klatce schodowej smród wilgoci i ciemno. Pokój na samej górze z balkonem na ulicę. Jedyny plus - było czysto (na pierwszy rzut oka) i w pokoju i w łazience co jest dla mnie priorytetem. Niestety zdarzyła nam się konieczność podniesienia tapczanu do góry... i tam już nie bylo tak różowo... Nie wnikam. Śniadania były ok, świeże pieczywo, wędlina, ser, twarożek, jajecznica... Ilości nie były powalające, ale my przychodzilismy na samym początku, więc może dlatego nie mielismy żadnego problemu. Natomiast jeśli chodzi o samą karczmę to jakaś popierdółka jest... Kuchnia kiepska, baaardzo kiepska. Ogólnie, jeśli macie zamiar spedzać tam więcej czasu niż zajmuje spanie to nie polecam... Nadaje się tylko do przenocowania i ruszenia w dalszą drogę.

• Data pobytu: lipcu 2013, podróż z ukochaną osobą
5  Dziękujemy, Pinia M
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Karpacz)
w odległości 2.7 km
Pensjonat Palomino
Nr 21 z 110 w lokalizacji Karpacz
Liczba recenzji: 4
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Willa Astor? Podziel się wrażeniami!

Willa Astor — dodatkowe informacje

Adres: ul. Karkonoska 28 | Upper Karpacz, Karpacz 58-540, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Karpacz
Udogodnienia:
Styl hotelu:
Miejsce nr 80 wśród 110 pensjonatów/zajazdów w Karpaczu
Zakres cen: 97 zł–158 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Willa Astor. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?