“Kościół Wang”
Wang Church — recenzja

Wang Church
Nr 1 wśród 21 atrakcji (Karpacz)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 1 marca 2017

Będąc w Karpaczu jest wręcz obowiązkiem odwiedzić ten cenny i przepiękny z XII wieku kościół, z Wangu w Norwegii, zbudowany został bez jednego gwoździa.Warto zobaczyć rękę dawnych budowniczych.Warto.

Dziękujemy, Danulka
Napisz recenzję
Wang Church — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 28 lutego 2017

Polaczkowo cebulowo czyli wszystko płatne już pomijam że to kościół i każdy powinien mieć tam wstęp aby móc wg naszej aktualnej władzy złączyć się z Bogiem i przestać być komuchem. Wysiłek wejścia nie wart swojej ceny..

2  Dziękujemy, ADAM Z
Zrecenzowano 28 lutego 2017

Kościółek Wang to bardzo ciekawa perełka architektury, obowiązkowy punkt do zobaczenia w Karpaczu. Polecam nawet z małymi dziećmi ja byłam z 2 lakiem w wózku, trochę strome podejście ale można spokojnie wybrać się na spacer.
Jedyny minus to dopłata 5 złotych do biletu za robienie zdjęć we wnętrzu, przy cenie biletu dla osoby dorosłej 8 zł wydaje się być już zbędna ???
Niezależnie od powyższego zobaczyć warto

Dziękujemy, AleksandraKatowice7
Zrecenzowano 27 lutego 2017

Powinno się odwiedzić to miejsce będą z w Karpaczu. Bardzo ładny widok i klimatyczne wnętrza. Jedynym minusem jest brak parkingu i wdrapanie się z małym dzieckiem jest wyzwaniem.

Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 27 lutego 2017

w kosciolku Wang bylismy poraz pierwszy, przy okazji spotkania biznesowego w J. Gorze. miejsce ktore znane raczej z dowcipow iz zlomiarze ukradli gwozdzie ze swiatyni Wang - faktycznie calosc wykonana z drewna

Dziękujemy, pawelro

Wang Church — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Wang Church? Podziel się wrażeniami!