Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Czytając wszystkie pochlebne recenzje spodziewałam się lepszego poziomu hotelu i oferowanych usług, a zwłaszcza obsługi , którą oceniam źle.
Plusy: lokalizacja ( miejsce z dużym potencjałem , restauracja z pięknym widokiem robi wrażenie pomijając fakt kompletnie niezainteresowanej klientem obsługi )
Cena: niska , adekwatna do jakości oferowanych usług .
Minusy: pokoje przestronne , jednak wyraźnie wyeksploatowane (zwłaszcza materace i inne elementy wyposażenia wnętrza ). Spa ( miejsce z potencjałem , ale wiele do zainwestowania by było ok)

Dziękujemy, Kalsme
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyborny żurek podany w chlebku i mega placek ziemniaczany po węgiersku. Porcja dla mało jedzących wystarczy dla dwojga. Smakowały też bardzo kotleciki jaglane. Duży plus za dwa kąciki dla dzieci. Miła obsługa rekompensuje przesadną cenę za kawę.

Dziękujemy, Tami C
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Wspaniały relaks, piękne widoki na Śnieżkę, dostępny taras widokowy, na którym można wypić dobrą kawę i piwo podziwiając panoramę Karkonoszy. Obok zabytkowy kościółek Wang i brama do szlaku na Śnieżkę. Dostępny duży parking i winda.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dojazd windą na półpiętra
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kazimierz R
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po zwiedzaniu Świątyni Wang udaliśmy się na kawę do pobliskiej restauracji. Tarasy Wang to nowa restauracja, piekny taras, miła obsługa. Kawa bardzo dobra. Świeżo zmielona, pyszna szarlotka. Polecam.
Podobno można trafić na ciasto szefa kuchni... o ile ma chęć je upiec

Dziękujemy, Beata5555
Zrecenzowano: 22 maja 2019

Hotel posiada dobrą restaurację - jedyna poważna w okolicach kościoła Wang. Po zejściu z tras górskich można zjeść solidny, dobry obiad, kolację. Polecam w szczególności schab z kością z pieca i kwaśnicę. Obsługa uprzejma, szybkość realizacji zamówienia bez zastrzeżeń.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, amalcher2