Rewelacyjny hotel. Warunki wspaniałe, czyściutko. Widać ogromną dbałość o gości. Bardzo smaczne jedzenie, ogromny wybór dań. Na uwagę zasługuje też strefa relaksu. Ogromne podziękowania dla fizjoterapeutów, którzy doskonale wykonują swoją pracę. Na pewno jeszcze tu wrócimy.

Dziękujemy, Adrianna B

Po kolejnym pobycie nasza opinia o hotelu już niestety nie jest tak wysoka. Zacznę od plusów. Oto niektóre z nich:
* bardzo duża dbałość o czystość zarówno w pokojach, jak i w pomieszczeniach ogólnodostępnych
* bardzo miły, uprzejmy i uśmiechnięty personel, szczególnie panie sprzątające i fizjoterapeuci. Gorzej z recepcją i restauracją. Niektóre panie sprawiają wrażenie jakby pracowały za karę, a jeden z kelnerów w ogóle nie wie co to uśmiech
* wspaniali fizjoterapeuci, zasługujący na najwyższą ocenę !!!!!!
* świetnie wyposażona siłownia, ładny basen
* natychmiastowa naprawa wszelkich usterek
* świetnie działające WiFi
* cudowne dekoracje i kwiaty w wielu miejscach.
A teraz minusy
* w niektórych pakietach są 3 posiłki i tu należy się pochwała. 2 posiłki w formie bufetu-rewelacja, chociaż z ciast czy deserów preferowałabym mniejszy wybór, ale zdrowsze. Tym bardziej, że w ostatnim czasie dużo się mówi o zdrowym odżywianiu. Trochę się poprawia, jednak można pójść dalej w tym kierunku. To samo dotyczy pieczywa. Chleb do krojenia jest bardzo smaczny choć trochę "nadmuchany", bułeczki przeciętne, ale chleb krojony nie do przyjęcia. Kiedyś był ciemny (nie farbowany) chleb zytni razowy na zakwasie. Już go nie ma.
Kolacje były kiedyś znacznie lepsze. Było zawsze ciekawe danie na ciepło lub sałatka i półmisek serów żółtych, wędlin do tego pomidory i ogórki. Zrezygnowałabym z tego nudnego półmiska (ileż można jeść sera i średnich wędlin?Codziennie przez 5 wieczorów lub 7 w dłuższym pakiecie )na korzyść jednego ciekawego dania. Chleb do kolacji najgorszego sortu. Należy wycofać dużą ilość tego tłuszczu, który udaje masło. Lepiej dać mniej, ale żeby to było masło. Wykupienie diety nic nie daje (próbowaliśmy), ponieważ wówczas dostaje się jakiś koktajl wątpliwej wartości, sałatkę złożoną głównie z zielska bądź nieudolne danie z modną ostatnio ciecierzycą. Wprawdzie na takiej diecie może się schudnie, ale są tacy jak my, którzy nie mają z czego schudnąć, a chcą zjeść coś zdrowego.
Z pewnością jednak będziemy nadal gośćmi Artusa, bo mamy nadzieję na poprawę tych drobiazgów.

Dziękujemy, Grażyna P
Zrecenzowano: 7 września 2019

Byłam już w tym hotelu trzykrotnie, ale wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak tu jest super. Piękny komforfortowy pokój z wszystkimi udogodnieniami. Ciepła, bardzo miła i profesjonalna obsługa, która natychmiast reaguje na jakiekolwiek prośby. Wszelkie dostępne atrakcje, a jedzenie .... to palce lizać, tylko skąd w3ziąć dodatkowy żołądek. Ekstra są również zabiegi w Centrum zdrowia, a fizjoterapeuci nie tylko profesjonalni, ale i radośni i uśmiechnięci , że nie chce się z tamtąd wychodzić. Bardzo dziękujemy wszystkim. I polecamy gorąco wyjazdy do tego hotelu, tylko proszę zostawić kilka pokoji dla mnie i mojej rodziny i znajomych , bo my na 100 % tam wrócimy

Wskazówka dotycząca pokoi: wybrać pokój z widokiem na góry
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Danuta P
Zrecenzowano: 6 września 2019

W hotelu Artus spędziliśmy tydzień. Ujął nas gościnnością, uśmiechniętą obsługą oraz wyżywieniem.
Codziennie zróżnicowane dania obiadowe oraz pyszne śniadania.
Strefa relaksu dla dorosłych pozwoliła odpocząć po wędrówkach.
Polecam również odprężający masaż gorącymi kamieniami.
Chętnie wrócimy!

Dziękujemy, krajek99
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super,jedzenie pyszne, kelnerzy super obsługa, spa i masaż naprawdę jedyny minus to pies ujadający obok hotelu ale to już nie wina hotelu. Polecam na pewno wrócimy ponownie może już do nowej części hotelu. Pozdrawiamy

Dziękujemy, Edi K