Zrecenzowano: 6 września 2019

W hotelu Artus spędziliśmy tydzień. Ujął nas gościnnością, uśmiechniętą obsługą oraz wyżywieniem.
Codziennie zróżnicowane dania obiadowe oraz pyszne śniadania.
Strefa relaksu dla dorosłych pozwoliła odpocząć po wędrówkach.
Polecam również odprężający masaż gorącymi kamieniami.
Chętnie wrócimy!

Dziękujemy, krajek99
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super,jedzenie pyszne, kelnerzy super obsługa, spa i masaż naprawdę jedyny minus to pies ujadający obok hotelu ale to już nie wina hotelu. Polecam na pewno wrócimy ponownie może już do nowej części hotelu. Pozdrawiamy

Dziękujemy, Edi K
Zrecenzowano: 4 września 2019

Dobry hotel, zwłaszcza baza rehabilitacyjna i spa. Świetna obsługa. Sam pobyt oceniam dobrze, gorzej z przygotowaniami do pobytu. W ostatniej chwili chciałem zrezygnować z pakietu terapeutycznego dla żony, ponieważ zmuszony byłem jechać z córką. Niestety nie było takiej możliwości, bo albo rezygnują obie osoby albo żadna. Brak możliwości zablokowania pobytu dla jednej osoby, na czym mnie szczególnie zależało ze względu na dobrą bazę rehabilitacyjną... Pokoje często blokuje się na ślepo, bo oferty jeszcze brak w danym terminie.
Nie ma możliwości by dwie osoby przyjechały na dwa różne pakiety pobytowe, co osobiście uważam za skrajną głupotę. Pokoje trochę małe, łóżka zbyt miękkie, a w łazience ciężko się wyprostować.Nad powrotem do Artusa będę się mocno zastanawiał.
Jeśli chodzi o sam hotel, strefę basenową i restaurację jest dobrze.

Dziękujemy, DamianPiatek1
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel Artus to doskonale miejsce wypoczynku dla mnie i mojej rodziny. Wracamy tu regularnie. Obsługa i atmosfera panująca w tym hotelu sprawiają że czujemy się jak w domu. Dziękujemy za miłe chwile i cudowny odpoczynek.

Dziękujemy, dorotawi
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pierwszy największy plus to kuchnia. Śniadania i obiadokolacje różnorodne i przepyszne,każdy nawet najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie. Wszystko świeże i na bieżąco dokladane. Ciasta i desery ....miód w ustach. Nikt niczego nie wylicza. Jesz ile chcesz na naprawdę najwyższym poziomie. Pokój przyjemny czysty i codziennie sprzatany (chociaż nie było takiej potrzeby). Obsługa bardzo miła i pomocna. Kolejnym plusem jest też czystość w strefie basenowej i spa. Jak na pełny hotel wcale nie było tam tłoku-wręcz przeciwnie.
Bardzo ciekawa oferta dla par którą z czystym sumieniem możemy polecić.
Planujemy już kolejny wyjazd, ale tym razem na dłużej i z dzieckiem które na pewno nie będzie narzekać na brak atrakcji.

Dziękujemy, MariuszAnia