Karpacz
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel Artus to doskonale miejsce wypoczynku dla mnie i mojej rodziny. Wracamy tu regularnie. Obsługa i atmosfera panująca w tym hotelu sprawiają że czujemy się jak w domu. Dziękujemy za miłe chwile i cudowny odpoczynek.

Dziękujemy, dorotawi
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pierwszy największy plus to kuchnia. Śniadania i obiadokolacje różnorodne i przepyszne,każdy nawet najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie. Wszystko świeże i na bieżąco dokladane. Ciasta i desery ....miód w ustach. Nikt niczego nie wylicza. Jesz ile chcesz na naprawdę najwyższym poziomie. Pokój przyjemny czysty i codziennie sprzatany (chociaż nie było takiej potrzeby). Obsługa bardzo miła i pomocna. Kolejnym plusem jest też czystość w strefie basenowej i spa. Jak na pełny hotel wcale nie było tam tłoku-wręcz przeciwnie.
Bardzo ciekawa oferta dla par którą z czystym sumieniem możemy polecić.
Planujemy już kolejny wyjazd, ale tym razem na dłużej i z dzieckiem które na pewno nie będzie narzekać na brak atrakcji.

Dziękujemy, MariuszAnia
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do hotelu przyjechaliśmy w czerwcu i był to niesamowity czas spędzony w miłej atmosferze. Testowaliśmy ze smakiem zrobione dania, a po górskich wędrówkach relaksowaliśmy się w spa. Gorąco polecam, na pewno nikt sie nie zawiedzie!

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu długi weekend sierpniowy - 4 noce. Hotel miał zajęte wszystkie pokoje, a nigdzie nie było tłumów. Stolik w restauracji, żaden problem, jedzenie przepyszne, i dla dzieci i dla dorosłych. My zarezerwowaliśmy małe studio z balkonem, dostaliśmy ogromny pokój, w sumie, dwa pokoje, korytarz i łazienkę, dużo przestrzeni, czyściutko. Basen super, dzieci były zachwycone zjeżdżalnią, woda cieplutka. Sale zabaw małe, ale fajnie że są. Plac zabaw zewnętrzny extra. Program hotelu z dodatkowymi atrakcjami miło nas zaskoczył - super dmuchańce dla dzieciaków, warsztaty gdzie robiliśmy sole do kąpieli ciekawe i twórcze. Minusik za to że siłownia czynna tylko do 20, chętnie by mąż skorzystał jak dzieci by poszły spać, wypożyczalnia rowerów nie sprostała naszym potrzebom - potrzebowaliśmy dwa rowery z fotelikami dla dzieci, nie było, ale obsługa miła, pani poleciła inną wypożyczalnie, minusik za płatne szlafroki, na szczęści tylko 18 zł za sztukę za pobyt,.. Ogólnie polecam!!

My mieliśmy pokój na drugim piętrze 506 w budynku gdzie była kręgielnia, ale nie było nic słychać, studio z balkonem z widokiem na Śnieżkę, Na drugie pietro można było wjechać windą, ale trzeba było do pokoju wchodzić jeszcze po schodach, ale dla nas nie był to problem, a przestrzeń w pokoju bardzo, bardzo duża.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 506 trzeba wejść po schodach ale to jest bardzo duże studio - warto.
Dziękujemy, Traveler268416
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel Artus jest piękny, w super miejscowości. Obsługa bardzo miła, uśmiechnieta i pomocna. Jedzenie mega pyszne. Pokoje czyściutkie i ładne, wygodne. Fajne atrakcje dla dzieci. Polecam gorąco i napewno tu wrócimy.

1  Dziękujemy, Klaudiaklaudiara