Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do hotelu przyjechaliśmy w czerwcu i był to niesamowity czas spędzony w miłej atmosferze. Testowaliśmy ze smakiem zrobione dania, a po górskich wędrówkach relaksowaliśmy się w spa. Gorąco polecam, na pewno nikt sie nie zawiedzie!

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu długi weekend sierpniowy - 4 noce. Hotel miał zajęte wszystkie pokoje, a nigdzie nie było tłumów. Stolik w restauracji, żaden problem, jedzenie przepyszne, i dla dzieci i dla dorosłych. My zarezerwowaliśmy małe studio z balkonem, dostaliśmy ogromny pokój, w sumie, dwa pokoje, korytarz i łazienkę, dużo przestrzeni, czyściutko. Basen super, dzieci były zachwycone zjeżdżalnią, woda cieplutka. Sale zabaw małe, ale fajnie że są. Plac zabaw zewnętrzny extra. Program hotelu z dodatkowymi atrakcjami miło nas zaskoczył - super dmuchańce dla dzieciaków, warsztaty gdzie robiliśmy sole do kąpieli ciekawe i twórcze. Minusik za to że siłownia czynna tylko do 20, chętnie by mąż skorzystał jak dzieci by poszły spać, wypożyczalnia rowerów nie sprostała naszym potrzebom - potrzebowaliśmy dwa rowery z fotelikami dla dzieci, nie było, ale obsługa miła, pani poleciła inną wypożyczalnie, minusik za płatne szlafroki, na szczęści tylko 18 zł za sztukę za pobyt,.. Ogólnie polecam!!

My mieliśmy pokój na drugim piętrze 506 w budynku gdzie była kręgielnia, ale nie było nic słychać, studio z balkonem z widokiem na Śnieżkę, Na drugie pietro można było wjechać windą, ale trzeba było do pokoju wchodzić jeszcze po schodach, ale dla nas nie był to problem, a przestrzeń w pokoju bardzo, bardzo duża.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 506 trzeba wejść po schodach ale to jest bardzo duże studio - warto.
Dziękujemy, Traveler268416
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel Artus jest piękny, w super miejscowości. Obsługa bardzo miła, uśmiechnieta i pomocna. Jedzenie mega pyszne. Pokoje czyściutkie i ładne, wygodne. Fajne atrakcje dla dzieci. Polecam gorąco i napewno tu wrócimy.

1  Dziękujemy, Klaudiaklaudiara
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Już drugi raz skorzystaliśmy z usług hotelu Artus. Jesteśmy jak poprzednio bardzo zadowoleni. Hotel zapewnia wszystkie możliwe atrakcje a przy tym jest bardzo przytulny, obsługa rozpieszcza każdego gościa nie ma masówki. Wspaniałe jedzenie, czystość i klimatyczna atmosfera. Największa wartością jest wspaniała obsługa, dyskretna, kompetentna, miła i zawsze na swoim miejscu. Gorąco polecam wszystkim którzy szukają domowego klimatu, spokoju i luksusu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dołożyć parę groszy i wybrać pokój o podwyższonym standardzie. Dodrze jest też skontaktować się z hotelem i skorzystać i ich pomocy.
Dziękujemy, WBABPOZ
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byłam w Hotelu w Artusie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Odpoczynek w pełnym znaczeniu tego słowa strefa Spa spełniła w 100% moje oczekiwania. Jedzenie urozmaicone i przepyszne. Obsługa przemiła gotowa pomoc, gdy trzeba. Panie pokojowki wręcz nie widoczne a posprzatanie codziennie. Fajna sprawa jest sejf w pokoju jak masz coś cennego możesz tam schować czego w wielu hotelach nie ma. Dziękuje za świetnie spędzony czas. Miejsce godne polecenia

1  Dziękujemy, Ewa M