Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byłam w Hotelu w Artusie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Odpoczynek w pełnym znaczeniu tego słowa strefa Spa spełniła w 100% moje oczekiwania. Jedzenie urozmaicone i przepyszne. Obsługa przemiła gotowa pomoc, gdy trzeba. Panie pokojowki wręcz nie widoczne a posprzatanie codziennie. Fajna sprawa jest sejf w pokoju jak masz coś cennego możesz tam schować czego w wielu hotelach nie ma. Dziękuje za świetnie spędzony czas. Miejsce godne polecenia

1  Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Dość często podróżuję i wiem że pobyt w trzy gwiazdkowym hotelu może przebiegać bardzo różnie. Natomiast pobyt w Hotelu Artus to sama przyjemność, ktoś włożył bardzo wiele pracy w organizacje hotelu i dobór personelu. Przemiła obsługa na recepcji, bardzo pomocna, zawsze uśmiechnięta. Pokoje duże, czyste codziennie sprzątane (Pani sprzątające również uśmiechnięte). Jedzenie bardzo smaczne, duży wybór, piękne podanie. Obsługa kelnerska również doskonała . Spa i strefa relaksu także bez zastrzeżeń. Wielki plus za wydzielenie strefy ciszy i relaksu. Zorganizowane zajęcia dla dzieci. Duży parking nie ma problemów ze znalezieniem miejsca. Cały hotel bardzo zadbany, wszystko ma swoje miejsce. Dużo zieleni i kwiatów. Polecam i dziękuje za miły pobyt ;)

1  Dziękujemy, RenCz
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poznałem nową definicje jakości i perfekcjonizmu w detalu to Hotel Artus w Karpaczu ☺☺☺ wszystko ze smakiem. Pysznie, czysto i z pomysłem. Nie wiem kto nadaje te gwiazdki hotelom, ale nikt mi nie powie, że jest to normalne, aby Artus miał 3 gwiazdki i hotelik przy trasie byle jaki też 3 gwiazki

1  Dziękujemy, maciej s
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Oceniam wysoko hotel - komfortowe pokoje, posiłki smaczne i urozmaicone,atrakcji dla dzieci dużo, basen, wydzielona strefa dla dorosłych (tzw. strefa ciszy). Ujemne strony: wśród jogurtów dla najmłodszych dzieci znaleźliśmy raz przeterminowany o 4 dni. Śmieszne jest chowanie ekspresów, soków tuż po śniadaniu i niepodawanie napojów poza wodą gratis do kolacji. Czy aż tyle na tym zarabia hotel? Ponadto sugeruję przemyśleć kwestie osób zatrudnianych w recepcji - przy naszym wyjeździe była akurat pani nadęta, skupiona na sobie a nie na gościach. Niemniej, mam nadzieję że wrócimy, bo zdecydowanie miejsce godne polecenia.

2  Dziękujemy, menel101
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Byliśmy w Artusie po raz trzeci i na pewno nie ostatni. Odpoczynek w pełnym znaczeniu tego słowa. Jedzenie urozmaicone i przepyszne. Obsługa na najwyższym poziomie. Dodatkowe zajęcia dla dzieci i dorosłych bardzo ciekawe. Żona zachwycona z zajęć fitness np. pilates czy joga. Wieczorne atrakcje w klubie nocnym dopełniają atrakcyjności tego hotelu.

Dziękujemy, Arkadiusz Ż