Karpacz
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel położony ok 20 min od centrum Karpacza. Nowoczesny design hotelowych pokojów pozwala czuć się komfortowo. Strefa H2O w zupełności wystarczy po całodziennych wędrówkach na regenerację. Świetny pomysł z salą "Nocny Marek" otwartą całą dobę. Minusem hotelu jest niestety restauracja. Godziny otwarcia 7.30 ( troszkę za późno jak na łazika górskiego ), obiadokolacja do 19.30 ( do 21.00 było by super ). Jedzenie niestety pozostawiło dużo do życzenia, przez to fajne pomysły na dania były bez smaku:( Mimo wszystko polecam pobyt w Stacji 605:)

Dziękujemy, Mirek19061981
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stacja605, Recepcja, Stacja 605Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,
Dziękujemy za przesłaną recenzję. Cieszymy się, że komfortowo czuli się Państwo w naszym obiekcie. Dziękujemy za przekazanie nam swoich uwag.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie
Team Stacji 605

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel nowoczesny, nowy, czysty. Do centrum ok 20 min spacerkiem. Jedyny mankament do ubogie śniadania, przez cztery dni pobytu nie trafila nam sie jajecznica, ani nic dobrego na ciepło. Kawa pyszna.
Ogólnie polecamy.

Dziękujemy, Monika S

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią o Stacji 605. Przepraszamy za niedogodność, która Państwa spotkała. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna, ponieważ to dla Was, naszych Gości, pragniemy być coraz lepsi.
Zapraszamy ponownie, Team Stacji 605

Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w Stacji 605 7 dni. Miejsce zdecydowanie przewyższyło nasze oczekiwania, rezerwowane "na ostatnią chwilę", nie spodziewaliśmy się cudów. A jednak. Pokój rodzinny dla 4 osób to właściwie dwa pokoje po ok 20m połączone drzwiami, oddzielne łazienki. Czysto, codziennie sprzątanie, łóżka bardzo wygodne. Śniadania w formie bufetu bardzo bogate, każdy znajdzie coś dla siebie, pyszna kawa. Po górskich spacerach można odpocząć w saunie, jacuzzi, zagrać w bilard. Z czystym sumieniem mogę polecić i z pewnością wrócimy :)

Dziękujemy, KamiMJ

Dzień dobry,
Dziękujemy za podzielenie się opinią o Stacji 605. Cieszymy się, że smakowały Państwu nasze posiłki i są Państwo zadowoleni z pobytu. Jesteśmy stosunkowo nowym obiektem i cały czas się doskonalimy. Każda wysoka ocena jest dla nas dodatkową motywacją oraz nagrodą. Serdecznie zapraszamy ponownie! Team Stacji 605