“Pyszne pierogi”
Pierogowo Grota — recenzja

Pierogowo Grota
Nr 25 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Polecam, pyszne pierogi, ciekawe smaki do wyboru, lokal w środku ładnie urządzony, na zewnątrz taras z dużym ogrodem :)

Dziękujemy, Paulina B

Będąc w Karpaczu jedliśmy trzykrotnie w tej restauracji. Każde danie okazało się smaczne. Polecić możemy z pewnością pierogi, placek po węgiersku, kurczak w panierce czy kurczak w płatkach kukurydzianych. Do dań dodawany duży zestaw sałatek. Frytki chrupiące na zewnątrz ,a miękkie w środku. Ceny przystępne a restauracja oddalona niewiele od samego deptaka, spacerkiem 5-10 minut.

Dziękujemy, 843ashy

Zupy Żurek i Gulaszowa węgierska bardzo dobre.
Pierogi po góralsku bardzo smaczne.
Ceny przystępne, piwo zimne.

Dziękujemy, Lenatom2
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal pierwszy raz i... nie żałujemy. Pyszne jedzenie, zarówno pierogi jak i inne dania. Żurek znakomity. Polecam.

Dziękujemy, jaros_aww870
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre pierogi a Żurek to w mojej opinii najlepszy jaki jadłem (nie licząc tego mamusi ). Polecam

Dziękujemy, 133marcinz

Pierogowo Grota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogowo Grota? Podziel się wrażeniami!