“jw-g Poleca! ”
Pierogowo Grota — recenzja

Pierogowo Grota
Nr 25 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal pierwszy raz i... nie żałujemy. Pyszne jedzenie, zarówno pierogi jak i inne dania. Żurek znakomity. Polecam.

Dziękujemy, jaros_aww870

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre pierogi a Żurek to w mojej opinii najlepszy jaki jadłem (nie licząc tego mamusi ). Polecam

Dziękujemy, 133marcinz
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne pierogi (jedliśmy z jagodami i ruskie), zupy (żurek i pomidorowa) oraz placek po węgiersku...Ceny przystępne. Wystrój wnętrz przyjemny. Miła obsługa. Polecamy wszystkim. Na pewno tu jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, 444alicja_
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam troszkę przez przypadek, bo szukaliśmy jakiegoś miejsca które będzie otwarte po 20, a gdzie będzie można w miarę smacznie zjeść. W chwili wejścia do lokalu uderzył nas dosyć nieprzyjemny zapach środków do dezynfekcji, na co warto aby właściciel zwrócił uwagę, bo nie zachęca to do wejścia dalej. My jednak zaryzykowaliśmy i nie żałujemy. Pyszne pierogi, idealne, sprężyste ciasto, bardzo dużo farszu, który jest świetnie doprawiony. Do tego ceny są naprawdę przystępne. Zdecydowanie z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim pierogi w tym miejscu.

Dziękujemy, 213nataliap
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Karpaczu jedliśmy tu kilka razy. Pierogi rewelacyjne - jedne z najlepszych jakie w życiu jedliśmy. Pierogi z truskawkami i jagodami wypełnione świeżym owocami a nie papką lub dżemem jak to często bywa. Pierogi ze szpinakiem i litewskie- super farsz, idealnie doprawiony. Ceny rozsądne - porcja 8 pierogów między 12 a 16 zł w zależności od rodzaju. Piękny ogród. Miła obsługa, indywidualne podejście do klienta. Polecamy!

Dziękujemy, anka-w-kr

Pierogowo Grota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogowo Grota? Podziel się wrażeniami!