“Ładne opakowanie i kiepskie wykonanie”
Restauracja Albero — recenzja

Restauracja Albero
Nr 15 wśród 81 Restauracje (Karpacz)

Przegrzebki zalane serem i tartą bułką, stek zalany bardzo słonym sosem.
Oprócz miłej obsługi i ładnego wnętrza nic do polecenia.

Dziękujemy, mielcarek86

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie przystawki, sałatki dania główne i desery próbowaliśmy wszystkiego - palce lizać!!! Polecam

Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal na samym wejściu zrobił ogromne wrażenie, piękny wystrój, spokojna okolica dla tych co wola usiąść na dworze. Obsługa na 5+, makaron z krewetkami pierwsza klasa. Szczerze polecam i odwiedzę to miejsce na pewno jeszcze nie raz!

Dziękujemy, 920weronikab
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie skończyłem pysznego steka, idealnie zrobiony jak chciałem. Żony zupa rybna również wyśmienita. Kącik zabaw dla dzieci zapewnia chwilę spokoju dorosłym .

Dziękujemy, Rafał M
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, w szczególności pizza i penne z łososiem, obsługa bardzo miła. Na deser polecam zamówić pana cotte

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Lilianna S

Restauracja Albero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Albero? Podziel się wrażeniami!