“Pyszna pizza”
Amore Mio Pizzeria — recenzja

Amore Mio Pizzeria
Nr 44 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opis: Poczuj klimat Włoch w pizzerii Amore Mio znajdującej się sercu malowniczego Karpacza. Tylko u nas prawdziwa włoska pizza na cienkim cieście stworzona według oryginalnej receptury. W naszym menu znajdziesz między innymi pyszne makarony, świeże sałatki i aromatyczne zupy.

Pizza naprawdę wyjątkowa. Świetnie ciasto i bardzo dobre jakościowo składniki. Może trochę mało parmezanu w pizzy Amore Mio ;)

Dziękujemy, Mamamuminka6

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Znakomita pizza, genialny wybor. Obsluga mila na 5+ brakuje ogrodka w letnim sezonie-:( ale to nie zmienia jakosci pizzy. POLECAM!

Dziękujemy, EdytaxS
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Przyjemnie urządzona sala, za bardzo wysokim barem można dostrzec buchający w piecu ogień. Obsługa uprzejma, ceny umiarkowane. Obsługa niestety nie obejmuje stolików na zawnątrz. Zdziwnieniem dla mnie było wyjaśnienie kelnerki, że jeśli chcę usiąść na zewnątrz, muszę wejść na salę, zamówić danie a później je odebrać (jak wnoskuję przynieść samemu do stolika na zewnątrz). Stolki na zewnątrz niestety z zalegającymi resztkami posiłku wcześniejszych klientów. Pizza na pewno nie była zła, ale nie będzie mi się śnić po nocach.

Dziękujemy, Paulie_Kay
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam ten lokal. Pyszna pizza i makarony. Do tego wyśmienita zupa pomidorowa. Lokal przyjazny dzieciom. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, Paulinka3
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Pyszna pizza! Obsługa na najwyższym poziomie podczas pobytu, dzieci się nie budzą! Ceny rozsądne. Polecam!

1  Dziękujemy, Marta K

Amore Mio Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Amore Mio Pizzeria? Podziel się wrażeniami!