Karpacz
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

plusy: basen kryty bardzo kameralny i przytulny,pyszne śniadania,dużo miejsca wokół hotelu,widok na strumyk z niektórych pokoi,cisza, piękny apartament, ogromny taras

minusy: nie działające wifi,brak klimatyzacji, dania ala carte słabe

Na pewno wrócę ponieważ jest to już mój ulubiony hotel ☺

Dziękujemy, JoannaB1785
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Niestety nie mogę zgodzić się z wieloma opiniami na temat tego hotelu. Fakt, jest spa, jest basenik, jacuzzi itp ale przy takiej ilości gości spędzanie czasu w strefie welness nie sprawia za dużej przyjemności. Czystość pokoi? Podczas 7 dniowego pobytu ani razu nie posłano łóżka ( potrafię i robię to sama, ale jednak zachodnie hotelowe standardy nauczyły mnie że obsługa mimo to ścieli łóżko wg swoich wytycznych. Daje to poczucie że ktoś faktycznie w pokoju był i zrobił porządek). Personel, taki sobie. Często nadąsane kelnerki które nie były zbyt przyjemne w kontakcie. Największym rozczarowaniem było jedzenie. Śniadania: duży wybór Natomiast widać było co jest zrobione z wczorajszych resztek. Ale coś dało się z tego wybrać i najeść. Obiady to totalna porażka. Wybór niby jest, ale mały. Dodatki skrobiowe pozbawione soli i smaku. Mięso twarde, zupy; każda smakuje tak samo. Wywar i garstka warzyw (tych samych). Jeśli obiadokolacja zaczyna się o 15, to o 15:30 nie ma już co jeść. A oczekiwanie na uzupełnienie braków trwa dobrych kilkadziesiąt minut. Ja jestem rozczarowana i na prawdę nie polecam tego miejsca. Szkoda takich pieniędzy.

Dziękujemy, Alicja W
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja porażka. Carpaccio to gotowiec z paczki z supermarketu. Kaczka stara odgrzewana, kluski z paczki. Koszmar, nie zjedliśmy i wyszliśmy do nr 1 w Karpaczu. Wystrój paskudny, dziwne że EU dofinansowuje takie projekty. W pokoju przepalone żarówki, papier toaletowy leży na szczotce klozetowej bo nie ma uchwytu. Szlafrok z urwaną kieszenią. Powinni zmienić nazwę bo wprowadza w błąd.

1  Dziękujemy, Dondiblondi
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Wybrałam ten hotel ze względu na basen zewnętrzny, przy którym jak się okazało nie można było przebywać ze względu na jeżdżący wokół przez długi czas mega hałaśliwy pojazd koszący trawę. Poziom decybeli nie do zniesienia. Zmuszona byłam opuścić hotel, w którym zamierzała spędzić dzień. Udałam się do centrum miasta, gdzie zamieszkałam na ławeczce. Pomimo, że poprosiłam o cichy pokój otrzymałam pokój, w którym było słychać hałas samochodów w drogi a w środku cały dzień uderzanie i szuranie, jakby obok jeździła winda. Nie da się tu wypocząć. Pobyt w hotelu jest uciążliwy, męczący.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie bierzcie pokoju nad kuchnią, jest tu hałas.
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Beata J
Zrecenzowano: 1 maja 2019

W całym obiekcie jest ciemno i ponuro. Kuchnia jest poniżej krytyki. Fatalne jakościowo śniadanie, kawa nie do wypicia, mętna, kwaśna, serwowana z bojlera. Zwiędnięta rockula i pietruszka. Ma się wrażenie, że śniadanie było przygotowane poprzedniego dnia, szklisty majonez. Jakość produktów katastrofalna (najtańsze z najtańszych). Jakość podanych nam dań "à la carte", była katastrofalna. Odmówiono podania lampki wina do posiłku, proponowano jedynie całą butelkę. Kelner zaproponował, by butelkę wziąć do pokoju i przynieść do restauracji następnym razem. To nie żart. Tagliatelle z sosem z grzybów leśnych, było z sosem pieczarkowym. Filet wieprzowy był twardy, jarzyny nie były świeże, a opiekane ziemniaki były brązowe, wewnątrz szare i rozgotowane.Personel kuchenny robi sobie pogaduszki w rejonie parkingu, lecą niewybredne żarty, niewybrednym językiem. Słabe WiFi w pokoju. Część personelu sprawia wrażenie braku zainteresowania gośćmi. Szczególnie jeden z pracowników recepcji i barku Brud w strefie Spa. Brudna woda w Jacuzzi i grocie. Sauny wymagają remontu, są brudne, przestarzałe i zniszczone. Brak możliwości powieszenia szlafroków i ręczników. Obok Jacuzzi przebiega do wtyczki przewód elektryczny - Super pomysł. Podłogi w strefie basenu/groty sprawiają wrażenie brudnych i zaniedbanych. Wejście do Jacuzzi grozi wypadkiem, brak uchwytów, ślisko, zniszczone i ruszające się kratki. W wypoczynkowym rejonie sauny leżaki są stare i brudne, wiszą natomiast kotary, nie wiadomo co mają tam do szukania. Skorzystaliśmy tylko raz ze strefy SPA ze względów higienicznych. Zepsuty natrysk w saunie, woda sika na wszystkie kierunki. Brak lodówki w pokoju. Łóżka katastrofalne, materace zbyt miękkie, człowiek się dosłownie zapada mając wrażenie, że zaraz spadnie. Fatalne oświetlenie pokoju i łazienki. Karty magnetyczne mają numer pokoju - nie do przyjęcia w razie zagubienia. Ciśnienie wody pod natryskiem minimalne. Brak oświetlenia w rejonie szafy.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę