“Najlepsze w Karpaczu!”

Atelier kulinarne Sarmacja
Zamów online
Nr 46 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opis: Specjalnością restauracji jest pastrami.Receptura naszego pastrami (sezonowana i wędzona wołowina) oparta jest na starej środkowoeuropejskiej tradycji rozwiniętej w słynnym nowojorskim lokalu Katz Delicatessen.Korzystamy z lokalnych i naturalnych produktów. Sandwiche składają się z 200 gram porcji pastrami wędzonego sposobem domowym,chleba karkonoskiego,autorskich sosów i wyśmienitych dodatków.
Zrecenzowano 12 września 2019

Niesamowite miejsce w samym centrum Karpacza. W Sarmacji zarówno stołowaliśmy się, jak i spaliśmy. Nawet mróz nas nie przekonał by jeść na mieście...mając pod nosem takie pyszności?! Właściciele niezwykle ciepli i przyjaźni - mimo, że lokal był czynny od godzin południowych, nie było najmniejszego problemu ze śniadaniami - wystarczyło powiedzieć i za chwilę po prostu było.
Szczerze polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Ewa_Jodlowska
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Brak słów aby to opisać. 10/10, nawet Krystyna Czubówna by polecała. Jedzenie super smaczne i podane z prędkością światła. Najlepsze miejsce dla właścicieli i miłośników piesków na świecie. Zjedliśmy, wypiliśmy, dzieci psa wyglaskały a szanowna właścicielka przybytku przyszła osobiście porozmawiać i zapytać jak smakowało. Cudne miejsce, do którego wpadliśmy nie raz podczas naszego pobytu w Karkonoszach.

Dziękujemy, Shimisake

Atelier kulinarne Sarmacja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Atelier kulinarne Sarmacja? Podziel się wrażeniami!