Niestety jak na 5* obiekt bardzo średnio. Niby wszystko ok ale Pani w recepcji brak podstawowej wiedzy czy np w pokoju jest suszarka do włosów, od której czynna jest restauracja itd. Śniadania no cóż, po prostu niesmaczne, obsługa z łaską realizuje prośby gości jak np czy można dostać szklankę do kawy latte? Odpowiedź - nie bo wszystkie wyszły.... Część wellness ok, strefa saun na duży plus, obsługa części basenowej bardzo pomocna i uprzejma. Dużo do poprawy.

Dziękujemy, Łukasz P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GreenMountainKarpacz, Kierownik ds. gości, Green Mountain Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie !
Przepraszamy za niedogodności napotkane podczas Państwa pobytu.
Bartosz Pech - Guest Relations Manager

Pobyt jak najbardziej udany.Pokoje przestronne , czyste, łazienka również.Śniadania w formie bufetu o różnorodnym asortymencie. Szczególnie polecam na słodkim bufecie ,konfiturę z truskawek,przepyszna ! Włoska restauracja godna polecenia.Złożyłam dodatkowe zamowienie aby celebrować urodziny i obsługa restauracji spisała sie na medal.Posiłki bardzo smaczne , pięknie podane ze świeżych produktów . Drinki świetne. Miejsca parkingowe wyznaczone dla każdego z pokoi. Cisza, spokój , blisko szlaków zielonego i czarnego na Śnieżkę .
Napewno wrócimy .

Dziękujemy, beatas697

Bartosz Pech - Guest Relations Manager

Hotel na wysokim poziomie z miłą obsługą. Pokoje bardzo czyste, wyposażone w wysokiej jakości praktyczne wyposażenie.Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Baza rekreacyjna - doskonała.
Chętnie wrócę tam ponownie.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, albertgawelek

Bartosz Pech - Guest Relations Manager

Przyjechałem wcześniej, nie było żadnego problemu z zakwaterowaniem. Recepcjoniści bardzo uprzejmi, uśmiechnięci i KOMPETENTNI (co nie we wszystkich hotelach się zdarza). Panie pokojowe co prawda nie wszystkie polki, ale bardzo miłe, pomocne i można się z nimi dogadać (profesjonalnie przygotowane do obsługi gości). Pokoje przestronne, eleganckie, czyste. Posiłki bardzo smaczne, tu ukłon w stronę szefa kuchni!
Strefa basenowa i SPA również elegancka, czysta, a świadczone usługi na wysokim poziomie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje na jak najwyższym piętrze - jeszcze piękniejsze widoki!!
Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Gosc_z_rodzina

Bartosz Pech - Guest Relations Manager

B,dobre miejsce do wypoczynku.Wyjatkowy klimat i krajobraz,.Jest okazja zwiedzac piekne okolice .
we wszystkie cztery pory roku.Z pelna satysfakcja moge stwierdzic .ze jestem zadowolony ta inestcja. ,Zapewne odwiedze to miejsce ponownie. /wladyslaw/ 11.09.2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, siuda74