Zrecenzowano: 10 września 2019

B,dobre miejsce do wypoczynku.Wyjatkowy klimat i krajobraz,.Jest okazja zwiedzac piekne okolice .
we wszystkie cztery pory roku.Z pelna satysfakcja moge stwierdzic .ze jestem zadowolony ta inestcja. ,Zapewne odwiedze to miejsce ponownie. /wladyslaw/ 11.09.2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, siuda74
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GreenMountainKarpacz, Kierownik ds. gości, Green Mountain Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie !
Zapraszamy ponownie !

Zrecenzowano: 9 września 2019

Korzystałem z apartamentów Green Mountain - bardzo przestronne, wygodne z pięknymi widokami za oknem, łazienki duże z wbudowaną sauną. W apartamencie, kuchenka, czajnik, lodówka, talerze, sztućce, szklanki - trochę już wybrakowane. Niestety apartamenty sprzątane po 4 dobie jak się ktoś upomni, brak małych ręczników - same duże, gdy się upomnieliśmy o mały ręcznik dostaliśmy kolejne duże :))))))
Wyżywienie - i tu wielkie rozczarowanie. Zostaliśmy potraktowani jak goście drugiej, piątej czy też dziesiątej kategorii. W ofercie było, że posiłki serwowane są w restauracji hotelowej bądź włoskiej w budynku jednego z apartamentów. A tu dla gości apartamentów przygotowano salę konferencyjną przerobioną na okres wakacji na stołówkę - jak za PRL-u :))))) Jakbym dostał w ofercie "posiłku w budynku hotelowym" to bym przynajmniej wiedział czego oczekiwać. Gdy spytaliśmy się o wino do obiadu, wtedy skierowani zostaliśmy do restauracji hotelowej. Wybór dań - w hotelach o niższej kategorii w kraju trafialiśmy na lepszy.
Natomiast zimny prowiant na wycieczkę, zamiast całodniowych posiłków - bardzo fajny, obfity i pyszny. Kanapki smaczne, zrobione ze świeżego pieczywa.
Restauracja włoska - SUPER :))) Pyszne dania, świetna obsługa, fajny klimat :)))))
Basen, sauna, spa - super, zgodnie z ofertą bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Wbrew temu co wyczytałem w innych opiniach, moja 14-letnia córka korzystała z basenu, prawie do jego zamknięcia.
Obsługa recepcji (hotelowej i apartamentów) - miła, uśmiechnięta, pomocna
Podsumowując - dałbym dobre 3* gdyż do 5* wydaje mi się, że jeszcze daleka droga. Czy wrócę?? - raczej nie, gdyż w tych pieniądzach w okolicy wydaje mi się, że znajdę dużo bardziej przyjazne miejsca o tym standardzie.

Dziękujemy, piotr296

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności napotkane podczas pobytu.
Wszystkie Państwa uwagi zostały przekazane do odpowiedniego działu w celu poprawy jakości naszych usług.
Mamy nadzieję, że mimo tych sytuacji będziemy mogli ponownie Państwa gościć w naszym obiekcie !

Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel bardzo nam się podopał, jest pięknie położony i ma śliczny widok na góry. Mieszkaliśmy w części apartamentowej, ale mały spacer do części hotelowej na posiłki i spa był bardzo fajny. Teren hotelu jest bardzo ładny. Wyjątkowo dobre jedzenie, świetna obsługa. Profesjonalne, piękne i pyszne drinki w lobby barze. Wyjątkowa atmosfera w spa Irena Eris. Bardzo ladna część basenowa, a duży plus za wprowadzenie zasady, że część basenowa jest od 20 do 22 dla osób 16+. Basen zewnętrzny idealny na relaks, a z tarasu w restauracji piękny widok na góry.
Wygodny parking zewnętrzny, dużo miejsc i możlwiość zaparkowania pod samym wejściem do budynków z apartamentami.
Z terenu hotelu wyjście na szlaki.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, annamariaku

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie !
Zapraszamy ponownie !

Zrecenzowano: 8 września 2019

Ostatni nasz pobyt w tym hotelu to był koszmar! Dodam że byliśmy tutaj w święta wielkanocne i dodaliśmy po pobycie bardzo pozytywną opinię. Po udanym pobycie świątecznym przybyliśmy tu po kilku miesiącach raz jeszcze i niestety była nieprawdopodobna przepaść między tymi dwoma pobytami.. Podczas świąt czuliśmy się dopieszczani i traktowani z szacunkiem, a restauracja serwowała wykwintne dania typu królik, kaczka, wołowina itd. Jednak to co zastaliśmy tu w "dzień powszedni" to koszmar dla wymagającego gościa. W wielkim skrócie:
-panuje tu zasada "czego nie wyprosisz tego nie masz" (papier toaletowy, pościel, ręczniki, sztućce i naczynia podczas posiłków)
-brudne półki w szafach, żenujący poziom sprzątania pokoju hotelowego – ogranicza się do zaścielenia łóżka. Panie nie zostawiają nawet papieru toaletowego, a pudełko od chusteczek higienicznych w łazience było puste podczas całego pobytu
-smród w pokoju od rozpryskania w nim sztucznego odświeżacza powietrza – ból głowy murowany !
-w łazience prysznic bez drzwi, w związku z czym po kąpieli jest potop w łazience
-brak reakcji na prośby wysłane mailem (mimo ich potwierdzenia przez recepcję!), co świadczy o braku szacunku do gościa i braku profesjonalizmu. Koniec końców trzeba się o wszystko jeszcze raz prosić po przyjeździe (pościel dla dziecka, zapisanie się na obiadokolacje itd).
- jedzenie monotonne i stołówkowe (często wyschnięte), absolutnie nie warte swojej ceny
- ciasta do kolacji codziennie te same, a jak skończy się zapas to hotel oferuje pączki....- w 5* hotelu !!! W słodkościach nie ma żadnego wyboru – praktycznie w ogóle ich nie ma.
- podczas posiłków w oczy rzuca się oszczędność (zgnite arbuzy i ananasy, tylko podstawowe produkty, zero inwencji twórczej, NuuuuuuDA). Na prośbę o brakującą cytrynę do herbaty otrzymaliśmy odpowiedź, że za chwilę będzie (oczywiście nikt nie doniósł), natomiast po ponownej prośbie otrzymaliśmy odpowiedź że niestety nie będzie. Widać cytryna jest zbyt droga żeby podać ją do herbaty podczas kolacji... Dodam że koszt jednej obiadokolacji to 85 zł za osobę (!!!)
- szampan do śniadania – jaki przyzwoity człowiek pije alkohol do śniadania? Do kolacji już chętniej ale oczywiście wtedy nie jest już serwowany żaden alkohol (śmiem twierdzić że byłoby to niekorzystne cenowo bo wieczorem więcej osób chętnie by go wypiło)
- skwaszona mina osoby "witającej" na wejściu do restauracji
- w automacie do kawy ciągle czegoś brakuje (woda, mleko) w związku z czym są ciągłe kolejki po ciepły napój. Poza tym tych automatów powinno być co najmniej 2 razy więcej, bo nawet jak oba działały, to kolejki sięgały dziesięciu osób!
- notoryczny brak łyżeczek do kawy i herbaty
- brak gotowania na żywo na śniadaniach (choć i tak przy takich tłumach by się to nie sprawdziło - kolejki
- poplamione krzesła w restauracji, syf pod stolikami (odechciewa się jeść), gwar jak na stołówce w podstawówce
- sprzątanie jedzenia w restauracji – nawet przed czasem – śniadanie do 10.30 a sprzątanie już od 10:25, także niestety - nie przyjdziesz odpowiednio wcześnie to w ogóle nic nie zjesz, nie wspominając o tym że śniadanie do 10:30 w innych hotelach rozumiane jest w ten sposób że po prostu od 10:30 nie są już donoszone potrawy, a nie że od tej godziny wszystko jest sprzątane...porażka
- pod koniec wyznaczonych pór jedzenia kelnerzy zabierający naczynia ze stołów dosłownie stoją nad twoim talerzem sugerując "idźcie już stąd"... szkoda, że nie są tacy nadgorliwi podczas samego posiłku, kiedy to brudne talerze zalegają na stołach po kilkanaście minut...
- za krótkie godziny posiłków serwowanych (śniadanie do 10:30 podczas wakacji kiedy każdy ma ochotę odpocząć i dłużej pospać. Obiadokolacja do 19:30 to zdecydowanie za krótko – powinno być minimum godzinę dłużej)
- brak przekąsek w lobby, w zamian za to są dostępne pączki ze śniadania za 6 zł
- brak zjeżdżalni dla dzieci na krytym basenie
Podsumowując – blisko 850 zł/dobę w tym hotelu przy takim poziomie usług to skandal. Pracownicy nie mają pojęcia o profesjonalizmie i dopieszczaniu swoich gości. Nie jest godny polecenia.

Dziękujemy, gosia811

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności napotkane podczas pobytu w naszym obiekcie !
Wszystkie Państwa uwagi zostały przekazane do dyrekcji w celu poprawienia jakości naszych usług.
Mamy nadzieję, że mimo tych sytuacji, będziemy mogli ponownie Państwa gościć w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 7 września 2019

Duzo podróżujemy i zawsze staramy sie zwracac uwage na jakosc hoteli. Tym razem wybralismy Apartamenty Green Mountain. Nowiutkie zdjecia na necie super wygladalo zachęcająco - coz moglo by byc źle? A jednak!! Co do apartamentów nie mozna miec zastrzeżeń czyste,nowe, przestronne , piekne widoki - ale sprzatenie i wymiana recznikow dopiero na 4 dzien pobytu. Ok mozna przeżyć jakoś. Sniadania takie sobie bez rewelacji jednak stolowka mala i ciasna, ludzie ocieraja sie o siebie zeby sie dostac do stolika ( jesli juz sobie znajda wolne miejsce). Wszystko to mozna przeżyć biorąc pod uwage ze apartementy sa nowe wiec jakies tam niedociagniecia organizacyjne mogą być. Jednak braku profesjonalizmu, braku empatii dla klienta juz nie. Jesli czlowiek przyjeżdża do 5* to zawsze jest traktowany z nalezytym szacunkiem i cala uwaga skupia sie na kliencie. Nigdzie nie spotkalam sie z takim traktowaniem ludzi jak tam wlasnie. Chodzi o zachowanie Pani z recepcji apatramentow ( nie mylic z recepcja hotelu - tam Panie bardzo mile i profesjonalne). Tak wiec pobyt zaczyna sie o godz 16 i uwaga jesli przyhedziesz wczesniej mozesz spotkac sie z bardzo niemilym przyjeciem. O godz 8 rano zadzwonilam do recepcji ze moz3my byc wczesniej poniewaz jedziemy z daleka i czas trudno okreslic a ze bedziemy z malutkim dzieckiem ( 8 miesiecy) czy jest mozliwosc wczesniejszego zameldowania? Odpowiedz byla ze nie może mi powiedziec bo nie wie. Zeczy tez nie mozna nigdzie zostawic bo nie beda sobie zasmiecac recepcji. Przyjechalismy na miejsce o godz 13 Pani z recepcji z kamienna twarza stwierdzila ze nie moze sprawdzic kiedy pokoj bedzie gotowy bo nie ma wplywu na Panie sprzatajace ( mielismy rezerwacje na dwa apartamenty). Padal deszcz i bylo 14 stopni a my z malym dzieckiem. Poinformowala mnie ze zadzwoni jak będzie coś wiadomo. I tak czekaliśmy do godz. 15.50 wtedy dopiero Pani stwierdzila ze no w sumie moze nas juz zaczac meldowac bo zostalo 10 min. Masakra jakaś!!! W zyciu sie nie spotkalam z czyms takim. Mieli juz problem z rachunkiem za " bachora" wcale sie juz nie dziwię.... Pani z recepcji powinna wiedziec ze to klient jest najwazniejszy a przynajmniej powinnien byc a nie Pani z recepcji. Nigdy wiecej tam nie pojade i napewno nie będę polecać tego miejsca.

Dziękujemy, Imajka

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za pozostawienie opinii dotyczącej obiektu Green Apartments.
Cieszymy się, ze są Państwo zadowoleni z czystości, widoków, wielkości apartamentów.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności podczas Państwa pobytu.
Informacja o sprzątaniu apartamentów jest ogólnodostępna.
Dobra hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 i nie ma gwarancji wcześniejszego zameldowania, wszystko jest zależne od obłożenia.
Pani uwagi zostały przekazane do odpowiedniego działu w celu poprawy jakości naszych usług.