Zrecenzowano: 7 września 2019

Duzo podróżujemy i zawsze staramy sie zwracac uwage na jakosc hoteli. Tym razem wybralismy Apartamenty Green Mountain. Nowiutkie zdjecia na necie super wygladalo zachęcająco - coz moglo by byc źle? A jednak!! Co do apartamentów nie mozna miec zastrzeżeń czyste,nowe, przestronne , piekne widoki - ale sprzatenie i wymiana recznikow dopiero na 4 dzien pobytu. Ok mozna przeżyć jakoś. Sniadania takie sobie bez rewelacji jednak stolowka mala i ciasna, ludzie ocieraja sie o siebie zeby sie dostac do stolika ( jesli juz sobie znajda wolne miejsce). Wszystko to mozna przeżyć biorąc pod uwage ze apartementy sa nowe wiec jakies tam niedociagniecia organizacyjne mogą być. Jednak braku profesjonalizmu, braku empatii dla klienta juz nie. Jesli czlowiek przyjeżdża do 5* to zawsze jest traktowany z nalezytym szacunkiem i cala uwaga skupia sie na kliencie. Nigdzie nie spotkalam sie z takim traktowaniem ludzi jak tam wlasnie. Chodzi o zachowanie Pani z recepcji apatramentow ( nie mylic z recepcja hotelu - tam Panie bardzo mile i profesjonalne). Tak wiec pobyt zaczyna sie o godz 16 i uwaga jesli przyhedziesz wczesniej mozesz spotkac sie z bardzo niemilym przyjeciem. O godz 8 rano zadzwonilam do recepcji ze moz3my byc wczesniej poniewaz jedziemy z daleka i czas trudno okreslic a ze bedziemy z malutkim dzieckiem ( 8 miesiecy) czy jest mozliwosc wczesniejszego zameldowania? Odpowiedz byla ze nie może mi powiedziec bo nie wie. Zeczy tez nie mozna nigdzie zostawic bo nie beda sobie zasmiecac recepcji. Przyjechalismy na miejsce o godz 13 Pani z recepcji z kamienna twarza stwierdzila ze nie moze sprawdzic kiedy pokoj bedzie gotowy bo nie ma wplywu na Panie sprzatajace ( mielismy rezerwacje na dwa apartamenty). Padal deszcz i bylo 14 stopni a my z malym dzieckiem. Poinformowala mnie ze zadzwoni jak będzie coś wiadomo. I tak czekaliśmy do godz. 15.50 wtedy dopiero Pani stwierdzila ze no w sumie moze nas juz zaczac meldowac bo zostalo 10 min. Masakra jakaś!!! W zyciu sie nie spotkalam z czyms takim. Mieli juz problem z rachunkiem za " bachora" wcale sie juz nie dziwię.... Pani z recepcji powinna wiedziec ze to klient jest najwazniejszy a przynajmniej powinnien byc a nie Pani z recepcji. Nigdy wiecej tam nie pojade i napewno nie będę polecać tego miejsca.

Dziękujemy, Imajka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GreenMountainKarpacz, Kierownik ds. gości, Green Mountain Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za pozostawienie opinii dotyczącej obiektu Green Apartments.
Cieszymy się, ze są Państwo zadowoleni z czystości, widoków, wielkości apartamentów.
Przepraszamy za wszystkie niedogodności podczas Państwa pobytu.
Informacja o sprzątaniu apartamentów jest ogólnodostępna.
Dobra hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 i nie ma gwarancji wcześniejszego zameldowania, wszystko jest zależne od obłożenia.
Pani uwagi zostały przekazane do odpowiedniego działu w celu poprawy jakości naszych usług.
Mamy nadzieję, że mimo tych sytuacji będziemy mogli ponownie Państwa gościć w naszym obiekcie !

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na 5+ . Przepiękne usytuowanie obiektu dopieszcza w trakcie pysznych śniadań. Kawa przepyszna - zwłaszcza late w wysokiej szklance . Elegancka muzyka w restauracji . Super basen zewnętrzny , leżaki i płac zabaw . Prze stronnie czysto i relaksująco ! Nawet deszcz nam nie przeszkadzał .

Dziękujemy, BEZLITOSNA

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług !
Zapraszamy ponownie !

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Podróżując wybieram hotele najwyższej klasy. W tym przypadku o wyborze zdecydował fakt, że hotel jest nowy i -jak w reklamie- jedyny 5*w Karpaczu.Plusy: ładny pokój i wygląd zewnętrzny hotelu. Obsługa i poziom baru w lobby. Położenie - kwestia preferencji - do centrum ok.0,5h; z powrotem było to długie pół godziny. Przy parku. Minusy: notoryczne poczucie braku profesjonalnej obsługi - kelnerskiej (brak wystarczającej ilości); sprzątającej (ogranicza się do wymiany ręczników i zaścielenia łóżka!). Szyby na balkonie po prostu brudne. Fatalny poziom śniadania - bufet "słodki" - zgniły ananas, zepsuty arbuz i stare drożdżówki z makiem; nic poza tym nie było. Szampan - brak osoby, która by nalewała i częstowała. Niedostateczna ilość szkła - sok z papierowego kubka lub filiżanki - poniżej poziomu. Pomijam brak kucharza serwującego jajecznicę na życzenie, naleśników, ciepłych bułek itp.. które spotyka się w hotelach o niby niższym standardzie. Teren przy hotelu niewysprzątany. Ogólne wrażenie - brak profesjonalizmu - wiedzy i umiejętności do prowadzenia takiego hotelu.

1  Dziękujemy, lara78790

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pokoju, wyglądu obiektu, obsługi lobby baru.
Przepraszamy za niedogodności związane z obsługą restauracji, śniadania.
Stale podnosimy nasze kompetencje i organizujemy szkolenia personelu.
Mamy nadzieję, że mimo tych sytuacji będziemy mogli ponownie Państwa gościć w naszym hotelu !

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Generalnie nam się podobało. Fajne apartamenty, niezłe wellness, basen zewnętrzny, porządna kawa do posiłków... ale o minusach :)

1. Oferta 2+2. W apartamencie 3 ręczniki. Telefon do recepcji. Przepraszam, ale mamy w regulaminie, że dzieci poniżej 5 lat nie otrzymują ręczników. Pytam zatem, co za różnica, czy przyjeżdżam z 4 latką czy 16? Pani: taki mamy regulamin...
Koniec końców ręczniki doniesiono.

2. Wg oferty - sprzątanie w gratisie po 4 dobie. Melduje się więc zaraz po śniadaniu ze stosowną prośbą. Bez problemów została przyjęta. Pani nawet zapytała, czy jakieś konkretne godziny nas interesują. Tak, wychodzimy na spacer więc 11-15 pokój wolny. Pani pojawia się po 17. W odpowiedzi na moją informację, że dziecko śpi, usłyszałem odpowiedź, że to dziś już nie przyjdzie... Idę następnego dnia do recepcji. Mówię, co i jak było wczoraj. Pani przeprasza, ustalamy, że znów idziemy do centrum i w godzinach 10-15 nas nie będzie. Oczywiście po powrocie b.z. Kolejna wizyta w recepcji. Pani znów przeprasza. Na plus, że po interwencji po 10 min jest sprzątaczka a my dostajemy dwa talony na gratisowe drinki.

3. Posiłki smaczne, ale przy 7-mio dniowym pobycie zdecydowanie zbyt monotonne.

4. Do obiadokolacji brak możliwości zamówienia wina. Generalnie menadżer powinien dostać po uszach za kwestię wina. Na stole powinny być informacje, że do śniadania lampka prosecco za 10 zł a do kolacji jakieś 2-4 promocyjne wina. Hotel by zarobił, a i goście byliby zadowoleni.

Dziękujemy, Jakub S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GreenMountainKarpacz, Kierownik ds. gości, Green Mountain Hotel & ApartmentsOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowny Panie Jakubie,
Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych apartamentów, strefy wellness, basenu zewnętrznego, kawy.
Przepraszamy za niedogodność związaną z ręcznikami, sprzątaniem apartamentu.
Pańskie wszystkie uwagi zostały przekazane do odpowiednich działów w celu poprawy naszych usług.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie Państwa gościć w naszym obiekcie !

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne, zaskakujące oraz oryginalne miejsce. Byliśmy w części hotelowej. To nie jest hotel jak cała masa hoteli ze SPA. Tu jest naprawdę wyjątkowo... Polecam zdecydowanie! Pyszne jedzenie, miła obsługa i świetne zabiegi. Na pewno nie raz jeszcze odwiedzimy to miejsce.

Dziękujemy, artbudinz

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług gastronomicznych, obsługi, zabiegów spa.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie Państwa gościć w naszym hotelu !