Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Dostalismy pokój w którym było tak wilgotno że nieuzywane ubrania w szafie smierdzialy stechlizną i od razu po powrocie do domu musialam zrobic pranie wszystkiego, reczniki nie wysychaly, dodatkowo w pokoju było zimno jak diabli, nasz roczny syn wrócił z zapaleniem oskrzeli.. nic dziwnego, w nocy przykrywalam go kocem i kołdrą A i tak był zmarzniety.. kontakt z właścicielką albo osobą która by COKOLWIEK ogarniała jest niemożliwy. Ogólnie zaliczam ten 4 dniowy wyjazd do najgorszych, nie tego się spodziewałam po opiniach(swoją drogą ciekawe czy każdy kto pisze opinie, rzeczywiście był w tym ośrodku w którym byłam ja). A jeszcze co do obsługi klienta..wyobraźcie sobie że od wtorku do piątku PROSIŁAM żeby zapłacić ale nikt nie wiedział ile, za co i tak dalej. ZENADA. Nie jedliśmy śniadań, obiady marne. Na jeden obiad dostałam SPALONEGO mielonego, na drugi dzień dalam szansę i zamówiłam pierogi ruskie, przyszły do mnie pół surowe, pływające w jakiejś wodzie. Ostatniego dnia zamówiłam zupę pomidorową z ryżem. Dostałam zupę pomidorowo-solankową z makaronem. Ogolnie, nie polecam. Dodatkowo, hotel chwali się parkingiem. Owszem jest, ale jak wracalismy do obiektu około 18 to musieliśmy parkować na ulicy.

Dziękujemy, LolaKarola22
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019

Witam, byliśmy tam ze znajomymi w terminie do 29.12-02.01.2019r. Wykupiliśmy pakiet sylwestrowy. PORAŻKA pokoje obskórne, małe- czystość pozostawia wiele do życzenia- pająki za grzejnikami jak na strychu. Łazienka tak mała,że żeby umyć twarz to trzeba było otworzyć drzwi, bo nie można było nachylić się przy zlewie.

Szumnie nazwany BAL Sylwestrowy....:przystawka: DWA plasterki pomidora+ DWA plasterki sera mozzarella+ grzanka. Zupa w bulionówce podana po pół godziny od przystawki....ciepłe danie: polędwica w jakimś dziwnym szarym czymś, surowe warzywa -które pewnie miały być al-dente, ziemniaki chyba pieczone- miały być- wszystko podane po pół godzinie po zupie.... Całe jedzenie posprzątane po chwili po podaniu i POZOSTAWIONE na ok 1h PUSTE stoły... W ofercie było 0,5l alkoholu na parę, który podano po monitach gości ok 22 i do tego deser lodowy, którego nie zdążyłam nawet spróbować, bo wyszłam do toalety na 5 min i ...juz go nie było tz,i nic nie było . Po kolejnych uwagach gości, że przecież to jest SYLWESTER, ludzie piją alkohol a nie ma NIC do jedzenia, wydano na boczny stół jakąś wędlinę, pieczywo, ser i śledzie. Przed północą wydali szampana, ok 00.30 barszcz z tłustym krokietem ......o godz 2:30 jakieś udko, którego niestety już nie doczekałam, bo poszłam spać..

Śniadanie Noworoczne wydawane w godz 8-10:30 ( część gości w ogóle na nie nie przyszła ,bo jeszcze spali)

Obiad Noworoczny : ZASKOCZENIE, 6 rodzajów mięsa, kilka surówek, kilka dodatków, wino , grzaniec..CIASTO .po takim menu sylwestrowym MEGA zaskoczenie. mega WYPAS

W pakiecie ognisko,które miało być 30.12 zostało przełożone bez poinformowania gości na 1.01 ale dobrze,że w ogóle było.

Plusy: jedzenie smaczne- oprócz tego w Sylwestra, bo chyba wtedy stały kucharz chyba miał wolne. Lokalizacja: blisko centrum.
Personel restauracji miły i pomocny.
Duży parking.

podsumowując: NIE POLECAM tego miejsca i ZDECYDOWANIE odradzam. Standard - wczesna komuna. Szacun dla właścicieli, że w dzisiejszych czasach mają odwagę proponować taką ofertę.
Serdecznie pozdrawiam EWA

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, podroznikewa
Zrecenzowano: 18 września 2018

Lokalizacja bardzo fajna. Blisko do centrum Karpacza ale i cicho. Spory darmowy parking . Pokój bardzo wygodny. Trochę zaniedbany ale nie wpływa to na komfort pobytu. Bardzo miła obsługa. Posiłki rewelacja i naprawdę polecam "dania dnia" za niewielką cene bardzo dobre obiady. Śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Może nie jest duzo ale smacznie , Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam pozwiedzać obiekt gdyż w dniu wyjazdu odkryliśmy fajne miejsca jak salon czy pokój z kominkiem gdzie można fajnie spędzić czas w większym gronie.Miejsce w sam raz na fajny i bezstresowy pobyt. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: My mieliśmy widok na parking wiec cieżko dawać rady:)
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Sławomir B
Zrecenzowano: 18 grudnia 2017

Czyste, ciche pokoje, urządzone wygodnie. W każdym pokoju łazienka z prysznicem. Mój pokój miał balkon. Personel recepcji oraz restauracji bardzo sympatyczny i chętny do pomoc. Posiłki wydawane bez problemu podawane przez kelnerki. Posiłki bardzo dobre i duże porcje. Doskonała lokalizacja tego obiektu sprawia, że jest atrakcyjny przez cały rok. Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, JacekM920
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gościniec położony w malowniczym zakątku Karpacza Dolnego nad szumiacym potokiem jest fantastyczną bazą wypadową w najciekawsze miejsca Karpacza. Ciepły i rodzinny klimat stwarza że można miło spędzić tutaj czas. Pokoje bardzo dobrze wyposażone, urządzone z gustem. Wyśmienita kuchnia spokojnie może zaspokoić potrzeby każdego,który tutaj zawita. My jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Dziękujemy. Z pewnością tutaj wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Rafalowa