Zrecenzowano: 4 stycznia 2019

Witam, byliśmy tam ze znajomymi w terminie do 29.12-02.01.2019r. Wykupiliśmy pakiet sylwestrowy. PORAŻKA pokoje obskórne, małe- czystość pozostawia wiele do życzenia- pająki za grzejnikami jak na strychu. Łazienka tak mała,że żeby umyć twarz to trzeba było otworzyć drzwi, bo nie można było nachylić się przy zlewie.

Szumnie nazwany BAL Sylwestrowy....:przystawka: DWA plasterki pomidora+ DWA plasterki sera mozzarella+ grzanka. Zupa w bulionówce podana po pół godziny od przystawki....ciepłe danie: polędwica w jakimś dziwnym szarym czymś, surowe warzywa -które pewnie miały być al-dente, ziemniaki chyba pieczone- miały być- wszystko podane po pół godzinie po zupie.... Całe jedzenie posprzątane po chwili po podaniu i POZOSTAWIONE na ok 1h PUSTE stoły... W ofercie było 0,5l alkoholu na parę, który podano po monitach gości ok 22 i do tego deser lodowy, którego nie zdążyłam nawet spróbować, bo wyszłam do toalety na 5 min i ...juz go nie było tz,i nic nie było . Po kolejnych uwagach gości, że przecież to jest SYLWESTER, ludzie piją alkohol a nie ma NIC do jedzenia, wydano na boczny stół jakąś wędlinę, pieczywo, ser i śledzie. Przed północą wydali szampana, ok 00.30 barszcz z tłustym krokietem ......o godz 2:30 jakieś udko, którego niestety już nie doczekałam, bo poszłam spać..

Śniadanie Noworoczne wydawane w godz 8-10:30 ( część gości w ogóle na nie nie przyszła ,bo jeszcze spali)

Obiad Noworoczny : ZASKOCZENIE, 6 rodzajów mięsa, kilka surówek, kilka dodatków, wino , grzaniec..CIASTO .po takim menu sylwestrowym MEGA zaskoczenie. mega WYPAS

W pakiecie ognisko,które miało być 30.12 zostało przełożone bez poinformowania gości na 1.01 ale dobrze,że w ogóle było.

Plusy: jedzenie smaczne- oprócz tego w Sylwestra, bo chyba wtedy stały kucharz chyba miał wolne. Lokalizacja: blisko centrum.
Personel restauracji miły i pomocny.
Duży parking.

podsumowując: NIE POLECAM tego miejsca i ZDECYDOWANIE odradzam. Standard - wczesna komuna. Szacun dla właścicieli, że w dzisiejszych czasach mają odwagę proponować taką ofertę.
Serdecznie pozdrawiam EWA

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, podroznikewa
Zrecenzowano: 18 września 2018

Lokalizacja bardzo fajna. Blisko do centrum Karpacza ale i cicho. Spory darmowy parking . Pokój bardzo wygodny. Trochę zaniedbany ale nie wpływa to na komfort pobytu. Bardzo miła obsługa. Posiłki rewelacja i naprawdę polecam "dania dnia" za niewielką cene bardzo dobre obiady. Śniadania w postaci szwedzkiego stołu. Może nie jest duzo ale smacznie , Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam pozwiedzać obiekt gdyż w dniu wyjazdu odkryliśmy fajne miejsca jak salon czy pokój z kominkiem gdzie można fajnie spędzić czas w większym gronie.Miejsce w sam raz na fajny i bezstresowy pobyt. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: My mieliśmy widok na parking wiec cieżko dawać rady:)
Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Sławomir B
Zrecenzowano: 18 grudnia 2017

Czyste, ciche pokoje, urządzone wygodnie. W każdym pokoju łazienka z prysznicem. Mój pokój miał balkon. Personel recepcji oraz restauracji bardzo sympatyczny i chętny do pomoc. Posiłki wydawane bez problemu podawane przez kelnerki. Posiłki bardzo dobre i duże porcje. Doskonała lokalizacja tego obiektu sprawia, że jest atrakcyjny przez cały rok. Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, JacekM920
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gościniec położony w malowniczym zakątku Karpacza Dolnego nad szumiacym potokiem jest fantastyczną bazą wypadową w najciekawsze miejsca Karpacza. Ciepły i rodzinny klimat stwarza że można miło spędzić tutaj czas. Pokoje bardzo dobrze wyposażone, urządzone z gustem. Wyśmienita kuchnia spokojnie może zaspokoić potrzeby każdego,który tutaj zawita. My jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Dziękujemy. Z pewnością tutaj wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Rafalowa
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja, z której można zamówić jedzenie na wynos. Duży wybór dań. Dowóz na terenie Karpacza za darmo. Zestaw obiadowy już od 16zl. Duże porcje. Czas oczekiwania około godziny. Dania dostarczone wciąż gorące!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, piotrt556