“Super jedzenie w dobrej cenie”
Central Bar 49 — recenzja

Central Bar 49
Nr 30 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 4 września 2019

Dobry wybór dań, super smak, bardzo dobra obsługa. Jadam tam od kilku lat i z czasem jest tylko lepiej. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Roman R

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór przypadkowy, po drodze. Zamówione dwie zupy i herbatki. Jeśli chodzi o porcje to standardowa wielkość. Rosół bardzo chudy, jeśli ktoś taki preferuje to będzie zadowolony, jednak czuć kostkę rosołową, zaś cena to 6 zł. Z kolei bogracz, cena niewspółmierna do dania, czyli 17 zł, zaś potrawa niestety zbytnio pomidorowa, bez wyrazistości, trochę jałowa. Średnia ilość mięsa w środku, ale za to chude i kruche. Ogólnie oceniając kartę, bardzo przyzwoity poziom cen, szczególnie jeśli chodzi o napoje. Bardzo miła obsługa. Co do jakości innych dań, być może uda się ocenić przy następnej wizycie.

Dziękujemy, hamsteryy
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Posilki: żurek pyszny!!!, bogracz porażka ( smak zupy pomidorowej ), golonka wyśmienita, grilowana pierś z kurczaka , surowki , ziemniaczki, bez zastrzeżen.
Obsługa: sympatyczna kelnerka, krótki okres oczekiwania na przyjęcie i podanie zamówienia.

Dziękujemy, Less P
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam.Dania pyyycha.miła obsługa. Z zewnątrz lokal niepozorny, ale wszystko przepyszne za dostepną cenę.Co ważne napoje naprawdę tanie ( soki, nap.gazowane 4 zł).Sprawdzone przez nas i naprawdę polecane:
Stek średnio wysmażony oceniam na 6!
Pierogi ruskie: oceniam na 6!
Schab z kością i kapustą: też 6
Zrazik: 6!
Rosół:6 ( mój mały niejadek jadł że az uszy mu sie trzęsły)
Devolay: 6
Frytki: 6
Winko czerwone: 6!

Dziękujemy, 84nataliaf
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na oko przeciętna stylizowana amerykańsko knajpka. A tak naprawdę świetne miejsce z dobrym jedzeniem. Stek był tak jak chciałem średnio wysmażony. Szkoda że nie ma piwa w stylu amerykańskim. Ceny dobre, za stek dwa piwa i de volaile z dodatkami wyszło ok 90 zł.

Dziękujemy, 629romanc

Central Bar 49 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Central Bar 49? Podziel się wrażeniami!