“Polecam!”

Restauracja Szyszka Smaku
Nr 31 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Opis: Restauracja Szyszka Smaku to miejsce, w którym bije serce Karpacza, w którym można delektować się popularnymi potrawami z całego świata. Oryginalne smaki i aromaty są najlepszą wizytówką naszego ekscytującego menu. Wybierz między słodkimi i pikantnymi przysmakami, świeżo parzoną kawą i herbatą, pysznymi napojami i alkoholowymi drinkami, zdrowymi daniami z najlepszych składników Kotliny Jeleniogórskiej. Śniadanie, lunch, obiadokolacja lub kolacja, niezliczone opcje będą Ci towarzyszyć przez cały dzień. Zaskocz swoje podniebienie i rozbudź swoje zmysły poprzez najbardziej wyrafinowane smaki, przyprawione pasją i nutką kreatywności. Nasz utalentowany szef kuchni, Daniel Mazurak i jego zespół, skomponowali prawdziwe kulinarne arcydzieła i dzielą się nimi z naszymi gośćmi. Podążaj za nimi w czarującą podróż, odkryj magiczną mieszankę lokalnych składników i pozwól swojemu podniebieniu na wspaniałe wrażenia kulinarne.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w hotelu. Bardzo dobre jedzenie, świetne desery. Jedynie pstrąga nie polecam. Dużo miejsca wiec idealne miejsce dla większych grup. Jest mały plac zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, mniko123

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na kolacji, ktora przerodziła się w kulinarną podróż. Potrawy ciekawe i inspirujące. Znakomicie wykonane i podane. Obsługa bardzo gościnna i pomocna. Jedna z lepszych restauracji w Polsce. Gorąco polecam i życzę dalszego rozwoju.

Dziękujemy, tomaszmP8257MK
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szef kuchni: 29-letnia dziewczyna to mistrzyni smaku. Pyszne potrawy, wczoraj i dziś byliśmy na kolacji. Jesteśmy zachwyceni. Na zdjęciu widac: Rewelacjyjny makaron czarne tagiatelle z szyjkami rakowymi i warzywami (24 zł ). Pyszny bulion z kaczki z pierożkami (15 zł). krem z cukinii z szyjkami rakowymi.. Zielone tagiatelle,.. Mniam. Bardzo wysoki poziom. Uczciwe ceny za smak i jakość jedzenia. Polecam

Dziękujemy, magdalenal374
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Choć miejsce świeciło pustkami w niedzielne popołudnie, zjedliśmy tu naprawdę pyszny obiadek. Lokal czysciutki i pachnący, każdy detal. Carpaccio wołowe z ciepłą grzanką na przystawkę było smaczne,potem stek podany na puree truflowym z jarmuzem i makaron z kurczakiem, szpinakiem i curry -dania przygotowane ze smakiem i sercem. Generalnie miejsce godne polecenia dla osób, które lubią kuchnię niebanalną, której brakuje w Karpaczu.

Dziękujemy, 104edytar
Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w restauracji Szyszka Smaku była naturalnym wyborem jako gościa hotelu Greno, w którym się ona mieści.
Po bardzo smacznym i różnorodnym śniadaniu nie spodziewałem się, że kolacja zachwyci mnie jeszcze bardziej. Mój wybór - sałata z bekonem i szarpaną wieprzowiną, to istne niebo w gębie. Po tej potrawie miałem ochotę wtargnąć do kuchni, żeby wyściskać kucharza. Żona zamówiła krewetki, które były bardzo smaczne. Spaghetti z menu dla dzieci to również świetny smak i najlepsze składniki. Dopełnieniem jest uśmiechnięta, przyjazna i rozmowna obsługa kelnerska. To wszystko 3 minuty spacerem od nadętej i przereklamowanej miejscówki, jaką jest U Ducha Gór.
Polecam z pełnym przekonaniem.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, zielas_pol

Restauracja Szyszka Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ściegny, Województwo dolnośląskie
Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Szyszka Smaku? Podziel się wrażeniami!