Karpacz

“Burgery”
Burgers and Ribs — recenzja

Burgers and Ribs
Zamów online
Nr 19 wśród 81 Restauracje (Karpacz)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Jedne z najlepszych burgerow jakie jadłam, ceny bardzo przystępne, spory wybór i przemiła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka J

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Zamówiłem z kolegą 2 burgery obaj byliśmy bardzo zadowoleni, spodobał mi się smak bułki na co inni narzekają, aczkolwiek mogłaby być lekko spieczona :) Co do reszty jeden z lepszych burgerów jakie jadłem a jadłem ich sporo :)

Dziękujemy, G K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, wspaniale jedzenie, piwo czeskie z kija w prawdziwym kuflu. Polecam wszystkim głodnym, restauracja to ukryta perełka

Dziękujemy, 190tomaszd
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

W drodze powrotnej ze Świątyni Wang przyszła nam ochota na burgera i pomyśleliśmy zjemy w mieście, a tu na drodze a dokładnie przy drodze ukazuję nam się "burgerownia" gdzie widzimy że cenowo wygląda to atrakcyjnie i tam zamówiliśmy sobie po burgerze. I był to strzał w dziesiątkę. Duży, smaczny dobrze przypieczony z odpowiednią ilością dodatków. Pycha i polecamy zdecydowanie.

Dziękujemy, Jasiek717
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wstąpiliśmy schodząc z gór. Burgery były bardzo dobre i widać, że składniki świerzutkie. Czeskie piwo również. Obsługa miła i uczynna. Fajna atmosfera

Dziękujemy, Marcin W

Burgers and Ribs — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karpacz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Burgers and Ribs? Podziel się wrażeniami!